2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

برای لباس زیر یه بگ (کیسه های توری )هست که مخصوص انداختن لباس زیر توی لباس شویی هست

پادری هم مثل خودتون میشورم اگر وقت کنم

ما دخترهای غمگین شانزده ساله ای بودیم که فکر میکردیم اگر میشد رنگ موهایمان را روشن کنیم ، تکلیفمان هم روشن می شد. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی . ما و کارت پستال هایِ « سوختم خاکسترم را باد برد ، بهترین دوستم مرا از یاد برد» ...ما و شعرهای دوران مدرسه ، اولین دست نوشته هایی که توی دفتر ِ  کوچک یادداشت می نوشتیم و مشاور دیوانه به خیال اینکه این یک نامه برای پسر مردم است از ما می دزدید .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه هایمان چانه دار نباشد و چشم سفید باشیم . ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل کبری تصمیم های خوب بگیریم ، و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که داس دارد…

لباس زیر با دست تمیز نمیشه...من ماشین میندازم..هر بار دستم میشورم یه مدت بعد عفونت گرفتم....همه رو ماشین میندازم...البته من هر روز عوض میکنم زیاد کثیف نمیشه...یه ذره عرق کنم عوض میکنم...اینهمه با دست نمیشه...کلا خودتو راحت کن...ماشین برای شستن لباسه دیگه

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
میترسم فرچه خرابش کنه 

نمیدونم ،من روفرشی هام رو دوسه سالی هست که دارم و تقریبا سالی یکی دوبار بشورمشون یا بدم قالی شویی

دیگه به مرور زمان هر چیزی فرسوده میشه

ما دخترهای غمگین شانزده ساله ای بودیم که فکر میکردیم اگر میشد رنگ موهایمان را روشن کنیم ، تکلیفمان هم روشن می شد. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی . ما و کارت پستال هایِ « سوختم خاکسترم را باد برد ، بهترین دوستم مرا از یاد برد» ...ما و شعرهای دوران مدرسه ، اولین دست نوشته هایی که توی دفتر ِ  کوچک یادداشت می نوشتیم و مشاور دیوانه به خیال اینکه این یک نامه برای پسر مردم است از ما می دزدید .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه هایمان چانه دار نباشد و چشم سفید باشیم . ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل کبری تصمیم های خوب بگیریم ، و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که داس دارد…
لباس زیر با دست تمیز نمیشه...من ماشین میندازم..هر بار دستم میشورم یه مدت بعد عفونت گرفتم....همه رو م ...

چرا با دست تمیز نشه آخه ؟میگن باکتری داره سرایت می‌کنه به بقیه لباسا

2706