2737
2734
عنوان

دوستان جذب اتفاق میفته

315 بازدید | 43 پست

مثبت و منفی نداره

چیزی که شما ارتعاشش رو ایجاد کنید و به کائنات تفهیم شه جذب میشه کائنات تشخیص نمیده منفی مثبتش رو فقط براتون فراهم میکنه

مثالش:از هر چی بترسی سرت میاد

چیزی که مدام بهش فکر میکنید و بخش بزرگی از تصورات و زمان شما رو اشغال میکنه وارد زندگی تون میشه و دعوتش کردید

خیلی باید مواظب باشید مثلا نگید بد شانسم من همیشه گند میزنم یا همیشه بدترینا پیش میاد واسم

این عبارت رو مثلا بگید وقتی که حس حسادت دارید،بگید روح الهی خدا یا هر چی ،همان چیزی که به فلان ادمی بخشیدی میدونم بهترش رو به من میدی و برام منظور کردی از راه درست و کامل بابتش ازت ممنون و شکرگزارم

زمانی که شما نترسید از چیزی و اداب خواستن رو یاد بگیرید همه چی اوکی میشه

و اینم هرگز فراموش نکنید برای هر ادمی خیر و ارامش طلب کنید ،کینه و نفرت و نفرین به زندگی تون برمیگرده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آفرین درسته کاملا 

منم به قانون جذب اعتقاد دارم خیلی کمک میکنه

درود به روح اعظم کائنات💖 چه زیبا گفت خیام:بد خواه کَسان هیچ به مقصد نرسد،یک بد نکند تا به خودش صد نرسد، من نیک تو خواهم و تو خواهی بد من ، تو نیک نبینی و به من بد نرسد
2728

مورد1:من با اینکه موهام همیشه پُر بود به ریزش مو فکر میکنم

دست خودم نیست

و واقعا موها شروع ب ریزش میکنن

زمانی که دانشجو شدم اونقدر سرم شلوغ بود ک فرصت فکر کردن به موهامو نداشتم

و چوه همه از اب اون شهر تعریف میکردن من حس میکردم با اب اونجا موها سالمن و بهش فکر نمیکردم

وقتی برگشتم خونه

همه از پر شدن موهام تعجب کردن

2738
2706