2737
2739

نوشابه و پیتزا تو اتاقم گذاشتم درم قفل کردم... 

هر از گاهی میاد در میزنه میگع نوشابه رو بده وگرنه هندزفریت رو پاره میکنم 😶😐

اونایبکه در جریان نیستن... خواهرم سی سالشه صد و خردی کیلو هست هزار جور دکتر بردیمش هزار جور خرجش کردیم خودش نمیخواد ک نمیخواد پس نگید چقد بی ملاحظه و فلان هستید اینم بگم سهم همه رو میخوره به هیچی رحم نمیکنه گاها برای خوردن کتک میزنه و فحش میده در این حد... منم بخاطر اینکه این خیلی میخوره چیزی برای کسی نمیزاره 40 کیلو بیش‌تر وزن ندارم... هیجده سالمه 😶 مجبورم غذاها رو از دستش قایم کنم... 

لایک نکنید😐 لایک نکنید😐 لایک نکنید 😐لایک نکنید 😐اسمم گل پری ولی صدام میکنن پریسا این شد که اسم کاربریم گذاشتم گل پریسا❤️ بیزحمت برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستید🙏 الهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🙏

سرمن دعوا نکنید خواهشا من راضی نیستم 

نوشابای سابقدونم یه سر به پیجم بزنین کلی لباسای خوشگل میزارم با قیمتای مناسب و کیفیت عالی لطفا فالو کنین لهنتیای جاذاب  اینم لینکelif_shop73پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم    هنوزم پنجاه تومنمو پس نگرفدم  تاپیک جنجالی و نوشابا کش دیدی تگ کن عین جن بو داده ظاهر میشم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سرمن دعوا نکنید خواهشا من راضی نیستم 

😂😂😂😂

لایک نکنید😐 لایک نکنید😐 لایک نکنید 😐لایک نکنید 😐اسمم گل پری ولی صدام میکنن پریسا این شد که اسم کاربریم گذاشتم گل پریسا❤️ بیزحمت برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستید🙏 الهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🙏
2738
خب پر خوری عصبی داره ...

نه بابا معدش از بس گشاده باید زیاد بریزی توش تا پر بشه 

۳۰ سالشه این رفتارارو میکنه 😳😳

🏵حامی حیوانات 🏵/ الهام نیستم اسمم دلارا هست این کاربری مال دوستم بوده ....  / تنها یک چراغ است که مرا هدایت می کند و آن چراغ تجربه است.

واییی من از این چاقا میترسم تو بیرونم می‌بینم

نگران‌نباش..!خدایی‌ که‌ آمار تک‌تک‌ برگای‌ عالم‌ و‌ دارهازاحوال‌ توهم‌ خبر داره..:)))🙃🌿
۳۰ سالشه این رفتارارو میکنه 😳😳

آره نصف منم عقل نداره... متاسفانه 

2706