2733
2734

چه تو بورس لعنتی چه تو این ارز دیجیتال کوفتی

جز بدبختی و ضرر چیزی نصیبم نشده

الهی به زمین گرم بخوره اونی که این راهها رو جلو روم گذاشت

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

انشاا... بشیم خدایا فرجی کن🤲🤲🤲

پوشاک شیک ارزان ارسال رایگان     برای فروش نیاز ب حمایت دارم کاملا معتبر❌                          https://rubika.ir/poshakshik20kasraeii          ✅روبیکا              کافیه دستتو بزاری رو لینک نگه داری آبی شد بازکردن بزنی         باسلام دارم  ❌     اینستا هم دارم
چ ارزی دارین

منکه سر در نمیارم شوهرم  ۴ ،۵ تا گرفته از بعضی هاشم دوتا .

پوشاک شیک ارزان ارسال رایگان     برای فروش نیاز ب حمایت دارم کاملا معتبر❌                          https://rubika.ir/poshakshik20kasraeii          ✅روبیکا              کافیه دستتو بزاری رو لینک نگه داری آبی شد بازکردن بزنی         باسلام دارم  ❌     اینستا هم دارم
چ ارزی داشتین

باورت میشه نمیدونم؟ 

یه تیکه از زمین پدریمو فروختم به خواهر بزرگم، چون لازم داشتم، میخاستم طلا بخرم با پولم، شوهر آشغالش گفت طلا نخر بذار پولتو بذاریم تو بورس، کلی ضرر کردم، بعدش همون باقیمانده رو ارز دیجیتال خریدن که اصلا نمیدونم چیه سر در نمیارم

آدم بی عرضه ای مث من هر چی سرش بیاد حقشه

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔
2738
من که با سرمایه یک میلیون تونستم اولین یک ملیارد زندگیم رو تجربه کنم. اگر ضرر میکنیم مشکل از بازار ن ...

چه جوری به منم یاد بده الان چه ارزی بخرم  سود عالی میکنم تا چند ماه