2726
عنوان

دیگه از کرونا خسته شدیم برم سفر یک روزه شهر اطرافمون؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 288 بازدید | 32 پست
میدونم هتل هم بگیریم از توش تکون نمیخوریم

فک کنم برای مسافرت شمال ممنوعه

منکه دلم میخواد برا زمستون برم جنوب اگه پولم تکمیل باشع حتما میرم

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یعنی هیچجا نمیرین؟؟؟بچه هم داری؟؟من هر روز پسرم رو میبرم پارک تایم های خلوت یا میریم پیاده روی مگ میشه دو سال هیچجا نرفت

عضو گروه نارنجی قد ۱۷۰ وزن اولیه ۹۳ وزن فعلی ۸۶ وزن هدف ۷۵ من میتوانم  
یعنی هیچجا نمیرین؟؟؟بچه هم داری؟؟من هر روز پسرم رو میبرم پارک تایم های خلوت یا میریم پیاده روی مگ می ...

اره عزیزم میشه بخدا هیچ مهمونی و رستوران و هیچ جا

هیچ مهمونی نداشتیم شما بگو یه نفر حتی !!!!!

اره عزیزم میشه بخدا هیچ مهمونی و رستوران و هیچ جا هیچ مهمونی نداشتیم شما بگو یه نفر حتی !!!!!

وای مغزم سوت کشید ما رشتیم اطرافمون خیلی فضای سبز بکر داره که اصلا مسافرا نمیشناسن ما جمعه ها میریم یا پارک تایم خلوت میریم...یعنی از خونه بیرون نیومدی

عضو گروه نارنجی قد ۱۷۰ وزن اولیه ۹۳ وزن فعلی ۸۶ وزن هدف ۷۵ من میتوانم  
من فكر ميكنم كرونا پايانى نداره همونطور كه آنفولانزا نداشته فقط با واكسيناسيون شيوعش كم ميشه و مثل و ...

دقیقا مشخصه واکسن هم بزنیم بازم باید چند سال اول همه بزنن تا ضعیف بشه و کلا عین انفولانزا میشه بازم عده ای رو میکشه

وای مغزم سوت کشید ما رشتیم اطرافمون خیلی فضای سبز بکر داره که اصلا مسافرا نمیشناسن ما جمعه ها میریم ...

چرا در حد هفته ای یه بار اونم خیلی سریع خریدهایی که فضای باز بشه بیشتر انجام داد و بیشتر از ده دقییقه معطل نشد

مثلا خرید لباس و گردش های بازاری اصلا 

فقط ضروریات 

2706