2733
2734
عنوان

نامزدم بخاطر من اذیته

530 بازدید | 27 پست

چون شدیدااا کم‌‌حرفم و خودمم اذیتم حتی قبل از نامزدی هم این مشکل رو با خودم داشتم.

.

(دلیل کم حرفیم اتفاقات بدیه که تو زندگیم افتاد،بخاطر این خیلی منزوی و خجالتی شدم و جدیدا دارم روانشناس میرم)

.

حالا من امروز یه عکس رو دیدم نوشته بود"تمرکزت رو روی هرچیزی بزاری ، همون رشد میکنه"

من خیلی دارم این کم‌حرفیم رو بولد میکنم واسه خودم

.

چجوری بیخیال بشم و شل کنم!!؟

مثلا برم به عادت های خوب بپردازم و کم کم روی کم حرفیمم کار کنم بجای اینکه هی به کم حرفیم فکر کنم!؟ 😢

.

اطلاعاتی دارین درباره این موضوع 🌸🌸

.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب عزیزم ادما از کسایی ک خیلی گوشه گیرن و کم حرفن یکم زود خسته میشن. بد نیستاااا ولی خب خوبم نیست

تو سعی کن اهنگ بزاری برقص .جلو ایینه برو با خودت صحبت کن ارایش کن ب خودت برس.بعد ارتباطتو بیشتر کن با ادما.

کلا شاد و پرانرژی باش

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻
2738

بعضی از اخلاقا ذاتیه و میشه حلش کرد ولی نه کاملا

اگ همسرتون اجتماعی و به اصطلاح اهل گفت و گو هستن بعد یه مدت اخلاقشون رو شما هم تاثیر میزاره 

برای تمرین قبل از اینکه مثلا همسرتون و ببینید یه برگه بردارید و هر سوالی ک به ذهنتون میرسه ک میخواد از همسرتون بپرسید یا حالا موضوعاتی ک به نظرتون جذابه درموردش بحث کنید و بنویسید و هی تکرار کنید ک فراموشتون نشه

همینطوری چند دفه این کارارو تکرار کنید 

به مرور زمان اوکی میشه

دقیقا درست گفته 

دقیقا هم برای خودت هم نامزدت ویژگی ها خوبتو بولد کن 

مثلاا مهربونم ، خوش اخلاقم ، با اراده ام و..‌

هر چی که ویژگی خوب داری به اونا فکر کن 

و تو موقعیت های مناسب به نامزدت هم یاداوری کن 

رو این مهارت حرف زدن و اجتماعی بودن هم درکنار اونا کااار کن حتماا

منم توی اجتماع و توی جمع فامیل کم حرفم،ولی توی خانواده های هردومون برعکس میشم..

همسرم مشکلی نداره تازه گاهی هم که من گله میکنم از خودم که کم حرفم میگه حالا کی گفته کم حرفی بَده! ایشون کلا دوست داره آدمای کم‌حرف رو..

شما هم همونجور که خودتون گفتین بزرگش نکنید،یکم روی خودتون کار کنید،روانشناس برید ولی موضوع اصلی زندگیتون این نباشه،کم کم رفع میشه

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد❤
منم مثل شما کم حرفم روانشناس رفتم گفت بیشتر برو تو اجتماع و همین کارم کردم واقعا تاثیر داشت 

چقدر عالی خداروشکر

من دو سال پشت کنکور بودم بعدشم که کرونا اومد 

قبلشم یه سری اتفااقات افتاد...

کلا فقط تو خونه میموندم...شاید با دخترداییم میرفتم جایی

منتظرم دانشگاه باز بشه و برم...

.

کارگاه های فن بیان و پرورش مهارت های سخنوری و... شرکت کن 

سعی کن تو زمینه های مورد علاقت تو اجتماعات شرکت کنی 

مثلا کوهنوردی ، ورزش ،هنر،محیط زیست و... هر چی هر زمینه ای که مورد علاقته، تو اون زمینه ها گروه های اجتماعی رو پیدا کن و بهشون ملحق شوو

2706