2726

چند وقتی میشه هر برنامه ایرو میخوام باز کنم دوساعت طول میکشه تا بیاد بالا. خیلی کن شده قبلا اینجوری نبود حوصله ندارم ببرم بیرون..... کسی بلده بگه چیکار کنم درست شه......

میشه برا سلامتی مامانم ی صلوات بفرستید 🙌🙌🙌🌺🌺❣️❣️

رمش چنده؟

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تو نت برن علت کند شدن لپ تاپ و راه های افزایش سرعت لپ تاپ

اما برنامه ای برا اینکار باشه من اعتماد ندارم شاید بخاطر گرد و خاک یا پر بودن رم و حافظه باشه

دعا کنین به اندازه بزرگی خدا، خدا عشق و عالم و همینطور خودمو سالم و عاقبت بخیر نگاه دارهاینترنت و مکالمه رایگان یا ارزان ایرانسل و همراه اول در تاپیکم
کی ویندوزت رو عوض کردی؟؟؟ انتی ویروس روش نصبه؟؟ 

تقریبا دوسالی میشه... ن آنتی ویروس نداره. اصلا بلد نیستم برنامه نصب کنم نمیشه فکنم باید ببرم بدم بیرون نصب کنن🤦‍♀️🤦‍♀️

میشه برا سلامتی مامانم ی صلوات بفرستید 🙌🙌🙌🌺🌺❣️❣️
تقریبا دوسالی میشه... ن آنتی ویروس نداره. اصلا بلد نیستم برنامه نصب کنم نمیشه فکنم باید ببرم بدم بیر ...

ببر بیرون درست کنن.احتمال زیاذ ویروسی شده

دلا نزد کسی بنشین که او از دل خبر دارد                                                         به زیر آن درختی رو که او گل‌های تر دارد

این کند بودن لپ تاپ به خیلی چیزا بستگی داره ممکنه از ویندوز باشه ممکنه از آسیب فیزیکی به هارد یا چیز دیگه باشه 

هزار و یه دلیل میتونه داشته باشه خیلی بحث پیچیده ای میتونه باشه 

اگر سختته از یه جای خوب کمک بگیر مثل مهندس رضا قاضی که خبره این کار هستن آدرس پیجشون هم اینه 

https://www.instagram.com/it_tools.ir/