2737
2734

تولد شوهرم خودمون دوتاییم با دخترم ک کوچیکه

میخواستم شام وقتی میاد خونه رو میز همه جور غذا ک دوست داره باشه

ولی واسه دو نفر زیاد میشه 

ب نظرتون چکار کنم

مبخواستم مرغ درسته و کشک بادمجون درست کنم

با کباب شامی ک خیلی دوست داره 

و دسر و اینجور چیزا 

ولی هرجور فکر میکنم میبینم خورده نمیشه

ولی میخوام شامم قشنگ باشه 😭😭😭

چکار کنم ب نظرتون 

تنها آرزوم عمر طولانی و با عزت پدر و مادرمه  میشه واسه این آرزوم ی صلوات بفرستین...منو عشق جان بالاخره سال ۹۳ بعد ۴ سال سختی ب هم رسیدیم و حاصلش شد ی دختر ناز نازی ک ۹۹ زمینی شد و ی نی نی تو راهی ک با دعای خیر شما مرداد ۱۴۰۱ انشاالله سالم میاد بغلم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خیلی کم درست کن از هرچیز

کاربر ایواز هستم کاربریم تعلیق شده،این کاربری قبلیمه برش گردوندم تا فقط تاپیکاشو حذف کنم اگه حذف کردم دوباره تعلیقش میکنم، و تا موقعی که کاربری ایواز رو برگردونن من با این کاربری فعالیت میکنم.

همون یه مدل درست کن بابا چرا سخت میگیری، قشنگ تزیینش کن، توی ظرفای قشنگت بریز، دسرم درست کن

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت
2738

حیف شوهر خودتو به زحمت بندازی

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 🙄🥴

از هر کدوم خیلی کم درست کن. مثلا شامی نفری 2 تا. کشک بادمجون یه بشقاب کوچیک. مرغ درسته هم درست کن بقیشو یه وعده دیگه میخورین

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75

درست کن اگه موند فردا پس فردا هم غذا دارید راحتی😁

در دنیا چیزهای خوبی وجود دارد که می‌توان برایشان جنگید.                                                                                   جی.آر.آر.تالکین