2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
میخوای بلگر شی؟

نه اصلا،فقط دوست دارم بدونم زندگی واقعی شون چه شکلیه

کاربر قدیمی سال ۹۶ هستم.کاربری م دو بار ترکیده😞 یا کاشف الکرب عن وجه الحسین(ع)،اکشف کربی  بحق اخیک الحسین(ع)

من دارم 

توزنذگی عادی وضعشون خوبه 

کلاخونواده ی خوبی دارن ولی باباش همیشه بامامانش خیلی بدرفتاری میکرد

خودش خیلی آروم وخجالتی بودحتی ولی جلودوربین یکسره بزن برقص 

بهرحال یکم بادنبای واقعیش متفاوته

وخدایی که بشدت کافیست
2738
چند کا فالوار داره ؟ کلاس میزاره برات؟ پیجشو بده

8کا از اولشم که نداشت کلاس میزاشت الان که دیگه از نظر قیافه تیپ ول تر شده جاش تو مطب زیباییه

خدایا شکرت ازت سپاسگزارم 😍🌷🌸
خب زندگیشون چطوره؟ فالواراشون چقده  زیاد پز میدن؟

زندگی معمولی .. نه بابا چرا پز بدن اما خب خانوم حسابی با تبلیغ پول درمیاره دیگه

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉

به نظر من زندگی بیخودی دارن میدونی از نظر اینکه همش همه چیو باید به اشتراک بزارن، بیشتر باید خودشونو تو سختی بندازن تا دیده بشن مثلا ماها یا کلا نود درصد مردم وقتی میخوان شام یا ناهار بخورن راحت و آسوده سفره رو ولو میکنن و غذاشونو میخورن ولی اونا باید تزیین کنن عکس بگیرن و مطمئناا جایی که عکس میگیرن غذا خورده نمیشه  و سرد هم میشه.. حالا یه نمونش این بود از طرفی هم بعضی بلاگرا عکس از خودشون هم میزارن که اونا بدتر همیشه باید آراسته و آرایش کرده باشن، والا یه آرایش ساده یه ربع بیست دقیقه وقت آدمو میگیره 

دو دقیقه در مقابل فهمیدن مقاومت نکن...                   شاید خوشت اومد.. 
8کا از اولشم که نداشت کلاس میزاشت الان که دیگه از نظر قیافه تیپ ول تر شده جاش تو مطب زیباییه

8 کا که چیزی نیست ، فکر کردم چند میلیونیه

تو گوگل بزنی تعبیر خواب پاموه ، معنی روانشناسی خواب ها رو نشون میده :)  
2706