2737
2734
عنوان

میخوام طلاق بگیرم ولی نمیتونم

| مشاهده متن کامل بحث + 710 بازدید | 60 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کارم شده گریه نمیخوام کسی کنارم باشه ناراحتیم پنهون میکنم ولی خودشم حس کرده و همش میپرسه چرا اینجوری ...

من و نزنید ها 

ولی بنظرم کسی براتون کاری کرده!!!!

مامان بابای منهم چندین سال پیش همینطور بودنمامانم میگفتن از بابام متنقر شده بودم یکدفعه حالشون ازش بهم میخوردهمیرن پیش  د ع ا  ن و ی س میگه برید جلو درخونتون رو بکنی هرچی بود برام بیارید!!

میرن میکنن میبینن دوتاسوسک مرده پشتشون دادن بهم با نخ بستن بایکسری چیز دیگه!!

میبرن و باطلش میکنه  و بعداز اون تا الان که نزدیک۴0سال میگذره الحمدلله عاشقانه دارن زندگیشون میکنن!!!

بنظرم من طلسم واقعیه حالا هر کی قبول نداره بخودش مربوطه☺️ 

لطفا مخالفین هم ریپلای نکنن😅

خدا
2728
میشه بگی رفتارش باهات چطوره؟خواسته هایی ک داری براورده میکنه؟

خب بهم احترام میزاره هر چی لازم داشته باشم برام میگیره تو کار خونه کمکم میکنه خونه باشه میبرتمون میگردونه ولی هفته ۳ روز خونست این سه روزم نصفه نیمه بعد اهل سورپرایز و این جور چیزا نیست هیچ وقت ازم تعریف نمیکنه چیزای که من دوس دارم اون دوس نداره خیلی بیشتر از سنش رفتار میکنه من گرم و اون سرد از همه لحاظ ولی الان منم سرد شدم مثلا وقتی از مهمونی میام دوس دارم بگه وای این لباسه چه بهت میومد وای چه خوشکل بودی و از این چیزا ولی انگار نه انگار با اینکه خوشکلم بعدم این نیست که بلند نباشه باباش هر جا میریم برگشتنی به مادرشوهرم‌ میگه از همه خوشگلتر بودی

2738
خب بهم احترام میزاره هر چی لازم داشته باشم برام میگیره تو کار خونه کمکم میکنه خونه باشه میبرتمون میگ ...

ببین عزیزم اکثرا خانم ها شوهراشون استجوریه ک حتی بهشون احترام هم نمیزاره و ..بازهمسر شما نقاط مثبت هم داره.این انتظاراتی ک ازش داری رو به ارومی بهش بگو ک دوست دارم اینکارو کنی و...

و اینکه فکر کن اگه ازش جدا بشی شاید کسی پیدا نشه ک ب اندازه اقاتون خوب باشه.

چه میدونم والا

نماز بخون و قران بخون انشالله مشکلت برطرف شه.

شاید چون واقعا نمیدونی باکی داری حرف میزنی حسی ازش نمیگیری

من با یه جمله عوض شدم .این که " خدا از همه چیز ما خبر داره "

ار درونمون .احساسمون .حالمون .نیتمون

خلاصه همه چیز

اگه یادت بمونه ک اون همیشه میبینتت و از همه بهت نزدیک تره یهو ب خودت میای و میبینی چرا خود خدا نسه همدمم .بجای ادمایی ک معلوم نیست چرا میان سمتت و اعتمادی بهشون نیست

برو سمت خدا .یه قدم براش بردار

بخاطرش یکی از گناهانتو کنار بذار .( جدی جدی کنار بذارا ) اونوقت خدا چندین قدم میاد سمت تو

وقتی میخای خدا باهات حرف بزنه قرانو بردار و شانسی یه صفحه باز کن .همون حرف خداست برات

2706