2726

دو تا از دوستام عروس اونجان ازخانواده پسر خیلی مینالن بخصوص یکیشون تو یه ساختمونه مادرشوهرش خیلی دخالت میکنه تنهایی نمیذاره بیرون بره ولی شوهرش خیلی پشتشه اون یکیم تهران زندگی میکنن میگه خانواده شوهر منم همینن ولی شوهرم باج نمیده بهشون     

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کلا اردبیلیا بخصوص خودم 

ماه تشریف داریم 😂😂😂

نه انصافا بگم  مردای اردبیل اکثرا مردای خوبی ان جدای از اینکه بگیم چون خودم اونوریم بگم 

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻
من شنیدم ترکا از عروسا ممکن کار بکشن نمیدونم کدوم متطقه ولی دوستم که اینجور میگه😬

نه بابا 

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻
کلا اردبیلیا بخصوص خودم  ماه تشریف داریم 😂😂😂 نه انصافا بگم  مردای اردبیل اکثرا مرد ...

هه ساغول اوزومیزه نوشابه آشدون😁😁😂

آزاد شدم آزاد ننه😆😆😆😆 به سلامتی همه رفع تعلیقیاااا
هه ساغول اوزومیزه نوشابه آشدون😁😁😂

😂😂😂

2706