2737
2734
عنوان

بچه ها پسرم به من وابستگی نداره منم خیلی تنهام...

| مشاهده متن کامل بحث + 900 بازدید | 71 پست

به نظرم اول مشکلت رو حل کن و بعد به فکر دومی باش

اینطوری دو روز دیگه بزرگ بشه میگه شما بین ما فرق گذاشتین و ال و بل و اینکه به بچه بعدی هم ظلم میکنی چون میخوایی مثل اولی نشه تا جایی که نباید به خودت وابسته اش میکنی و این به ضررش تموم میشه

...

محیط خونه رو تغییر بده مثلا صبح که بیدار شد خواست بره اونجا بهش بگو باشه عزیزم مراقب خودت باش منم میخوام برم پارک قدم بزنم.

یا اگه واسه غذا خواست بره پیششون بگو ااا میخوایی بری باشه برو من میخوام واسه خودمون فلان چیز(غذای مورد علاقش)رو بذارم.

بهش نگو نرو که لج کنه خودت محیط رو یه طوری تغییر بده که دلش بمونه پیش تو...

مثلا چندتا برمامه کودک جدید دانلود کن بریز رو فلش وقتی داشت میرفت واسه خودت تنقلات بیار بشین پای تلوزیون اون برنامه کودکارو بذار....

تو خونه بهش آزادی عمل بیشتری بهش بده نظرس رو بپرس راجب لباس غذا تفریح....یکم بیشتر واسش وقت بذار

مطمئن باش این کارا به مرور جواب میده

مادر بودنم را خیلی دوست دارم ❤دلم ضعف میرود برای دنیایی مادری❤دنیایی که متعلق به خودت نیستی❤همه جا حضور کسی را احساس میکنی❤که آنقدر بی پناه است،که فقط آغوش تو آرامش میکند❤آنقدر کوچک است که دست های تو هدایتش میکند❤آنقدر ضعیف است است که شیره ی جان تو پرورشش میدهد❤مادر بودنم را دوست دارم❤چون به بودنم معنا میدهد❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جدی میگی؟؟؟ منم فکرم اینه با بچه کوچیکه اینو پابند خونه کنم‌. این یه دلیلشه البته. چندسال اختلاف سن ...

همه اینطور نیستن عاشق خواهر برادر کوچیک خودشون باشن.گاهی هم متنفرن و بدتر گریزان میشه از خونه

جدی میگی؟؟؟ منم فکرم اینه با بچه کوچیکه اینو پابند خونه کنم‌. این یه دلیلشه البته. چندسال اختلاف سن ...

اره عزیزم یعنی پسره اصلا باباشو نمیشناخت فکر میکرد پدربزرگش باباشه انقدر وابسته بود،اینا حدودا ۳ سال اختلاف سنیشونه تا دختره یکم بزرگ شد که بازی کردن حالیش شد پسره دیگه بیخیال بابابزرگش اینا شد،هی مادره بش نیگفت اجی دوست داره مواظب اجی باش و با اجی بازی کن دیگه از سرش افتاد

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟! 
2728
به نظرم اول مشکلت رو حل کن و بعد به فکر دومی باش اینطوری دو روز دیگه بزرگ بشه میگه شما بین ما فرق گ ...

عزیزم چقدر مفید بود مطالبت. یکی از مشکلات من اینه نمیذاره بیرون برم شوهرم! حالا مگه اینکه اونم رام کنم اول

خیلی کار درستی کردی عزیزم

قربونت برم.چند دلیل داشتم واسه کارم.

اول اینکه تاثیر منفی رو تربیت بچه میذارن.عادت دارن شوخیهای جنسی کنن و فحش های زشت بدن.

دوم بهداشت.بارها دیدم یواشکی از من دهن بچمو میبوسن و چندبار بچم ازشون ویروس گرفته.

سوم اینکه بچم هوایی میشه و تو خونه بند نمیشه.

چهارم اینکه دیگه اون برش رو نخواهم داشت برای مدیریت رفتارهاش.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
یعنی بچه پدربزرگ مادربزرگش رو پدرمادر نمیدونه؟؟ تو دوران بلوغ

یعنی چون حریم خانواده رو زیاد نديده 

بجای آغوش پدرش بابابزرگ شو دیده 

بعدها زیاد ب حرف شما نمیکنه... مخصوصا این نسل که خودرای هستن... بجنب تا زوده 

یعنی بچه پدربزرگ مادربزرگش رو پدرمادر نمیدونه؟؟ تو دوران بلوغ

من یه آشنا دارم دختره و پسره تا ازدواج کنن پیش مادربزرگه بودن .مادر خودشون شاغل بود و اینا شبم‌ خونه نمیرفتن .مادربزرگه تا زنده بود اینا پیشش بودن .بعد جفتشون ازدواج کردن

2738
عزیزم چقدر مفید بود مطالبت. یکی از مشکلات من اینه نمیذاره بیرون برم شوهرم! حالا مگه اینکه اونم رام ک ...

میخواستم همینو بهت بگم.اول مشکلات رو از سر راه بردار بعد بچتو برگردون سمت خودت.ببرش پارک ،خرید، فروشگاه.یه کاری کن پیش شما بیشتر از خونه ی اونا بهش خوش بگذره.دیگه نمیره سمتشون.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
خب واسه من اگه بشه ۵سال اختلاف سنشون میشه. هم بازی میشن

اره دیگه پس چی

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟! 
عزیزم چقدر مفید بود مطالبت. یکی از مشکلات من اینه نمیذاره بیرون برم شوهرم! حالا مگه اینکه اونم رام ک ...

چرا نری آخه.مگه زمان احمد شاهه آخه...مردم چکار دارن به شما ...بد دلی رو باید درمان کرد ...مگه شما کاری میکنی؟؟!!

2706