2726

بچه من مقدار شیری که میخوره کمه و حدود یک ساعت و نیم یا ۲ ساعت یبار بیدار میشه شیر میخواد. الان ۲۵ روزشه. شب و روز خواب ندارم. تا چند وقتگی این جوری بیدار میشه؟؟

پسر من تا ۶ماه اینجور بود

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نمیدونم من پسرم الان سه ماهشه همینجوره سیستمش تاکی اینجورباشه نمیدونم.البته الان چندروزه بعضی وقتا به سه ساعت ونیمم رسیده

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜
😳😳 وای چه سخت

پسر من بعد۶ماه شیرش کم شد الان یکبار در شبه ولی تو خواب بشدت بی قراره هی بیدار میشم دیگه کلافه شدم بخدا همیشه خدا عصبانیم

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب