2733
2734
عنوان

لیفت شقیقه

486 بازدید | 36 پست

تمام عوارضش که قطعا میدونید ۸ روز کبودی و ورم شدید و اینا همه به کناز مشکل اصلی من چیز دیگه ای هست الان ۲ هفته از عمل لیفت شقیقه ام گذشته.ابروهام مدلش شیطونی شده.انقدر ب  شده که اصلا زیبایی چشمام دیده نمیشه

وای من خیلی دوست دارم خودت باید قبلش میگفتی زیاد بالایی نزنه 

نوشابای سابقدونم یه سر به پیجم بزنین کلی لباسای خوشگل میزارم با قیمتای مناسب و کیفیت عالی لطفا فالو کنین لهنتیای جاذاب  اینم لینکelif_shop73پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم    هنوزم پنجاه تومنمو پس نگرفدم  تاپیک جنجالی و نوشابا کش دیدی تگ کن عین جن بو داده ظاهر میشم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حتما قبل از لیفت شقیقه به دکتر بگید فرم ابروهاتون چطور میشه.برای من دکتر با دست نشون داد و من دیدم که مدل ابروهام خیلی بالا رفت و شیطونی شد ولی باز عکسای پیج رو میدیدم و دلم میخواست عمل کنم.خلاصه انجام دادم الان به شدت ابروهام بالا رفته و بد فرم شده

2738

خلاصه توی لیفت شقیقه برای هر کسی یه فرم میشه برای من که با تراش استخوان هم بود مدل ابروهام انقدر بالا رفته که فقط دعا میکنم که بیاد پایین.ابروهامم نه پایین میتونم بدم نه بالا .الان که لمل کردم دکتر تازه میگه ۸ ماه زمان میبره تا درست بشه

منم تو اینستاگرام دیدم قبلا طرف چشاش خیلی بیشتر بهش میومد درشت بود بعد دکتره کشیدش کرد کلا معصومیتش ...

دقیقا گربه ای میشنن

وبلاگم 😍 بزن رو لینک 😍😍 نظرتو برام کامنت کن 🎆
2706