2737
2734

از لحاظ مالی تامینش کنی از لحاظ زندگی تامینش کنی چطور تا یکی تاپیک میزنه میگه پدر شوهرم عروسی نگرفت برامون یا پدرم جهاز نخرید برام سریع روشنفکر میشید میگید وظیفش نیس ولی الان تا یکی بچه میخواد بیاره بهش میگین چطور میخوای تو این مملکت تامینش کنی ب اینده برسونیش براش زندگی فراهم کنی واقعا خیلی تضاد دارین خودتونم نمیدونید چی میخواین فقط حرف میزنید. اتفاقا ی پدر وظیفشه عروسی برا فرزندانش بگیره و ی پدر وظیفشه ک وسایل مورد نیاز بچشو فراهم کنه اگ همین کارا رو نکنن دیگه چکار میخوان بکنن. وظیفشونه دست بچه هاشونو بگیرن تا ب ی جایی برسن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دعوانکنی باهام.اصلا تفسیر درستی نکردی.

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
2731

واقعا چطور فکر میکنید ی پسر الان میتونه هم جهاز بخره هم عروسی بگیره هم خونه بگیره تا چیزی هم میشه میگید پسری ک نداره عروسی برا میشه زن برا چیشه یعنی شوهرای شما اینقد تیلیاردرن

2738
واقعا چطور فکر میکنید ی پسر الان میتونه هم جهاز بخره هم عروسی بگیره هم خونه بگیره تا چیزی هم میشه می ...

الکی میگن ما که تا پدرم بهمون کمک نمی‌کرد نه می‌تونستیم خانه دار بشیم نه شغل درست حسابی داشته باشیم ،پدر شوهرم که با اینکه خیلی پولداره خودشو زده به اون راه

خب الان مشکلت چیه؟؟؟؟😂😂😂

بدم میاد تا یکی تاپیک میزنه میخوان ادا روشن فکرا رو درارن میان شروع میکنن ب فلسفه بافی. هرچند من کلا شوهرم پدر مادر نداشت ک بخوان براش این کارا رو بکنن همش بابای خودم بود اما اگ بابام نبود واقعا بدبخت میشدیم

اره راست میگی😁منم یه بار تاپیک زدم گفتم پدرشوهرم خیلی پولداره خیلییی ولی اصلا به پسرش کمک نکرد همه ...

اونایی که میگن وظیفه ندارن دقیقا همونایی هستند که خانوادشون وسعش نمی‌رسه کمکشون کنه،من از الان دارم واسه پسرام جمع میکنم که دستشون جلوی کسی دراز نباشه

اونایی که میگن وظیفه ندارن دقیقا همونایی هستند که خانوادشون وسعش نمی‌رسه کمکشون کنه،من از الان دارم ...

والا من دخترم هنوز بدنیا نیومده تو فکر پس اندازیم براش نمیدونم اینا چی میگن

2706