2726
عنوان

😕رفتار مامانم با من

207 بازدید | 13 پست

سلام

من پدرم ۳ ساله فوت کردن ومامانم تو این مدت از هیچ محبت وفداکاری برامون دریغ نکرده ونزاشته هیچ وقت کوچکترین کمبودی حس کنیم ،خودشونم شاغلن

حالا بحث اینجاست که من امسال دیپلم گرفتم وکنکور فرهنگیانو مجاز شدم ولی دعوت به مصاحبه نشدم تصمیم گرفتم بمونم پشت کنکور

مامانم از اون روز دائم میگه میتونستی رشته های روزانه شهر خودمونو بری پارسال خیلی خوندی که بخوای امسال بخونی

هیچ کار مفیدی نمیکنی دائم تو خونه بیکار نشستی

برو یه حرفه ،هنری یاد بگیر

🤕یه داداش وابجی بزرگتر از خودمم دارم هردو شاغلن و اکثرا خونه نیستن بیشتر اوقاتم اشپزی و... با منه

انگار مامانم چند روزه فوکوس کرده رو من هرروز سرزنشم میکنه  وسرکوفتم میده ،تا جایی که خودمم واقعا احساس بی عرضه بودن میکنم 😓😭

ابجیم بعد ۱ سال پشت کنکور موندن  پرستاری اورد

ولی نوبت من که شده میگن هیچ کاری نمیکنی

خیلی خسته شدم ،میگم مامان اینقد سختته یسال دیگه به من فرصت بدی من تلاشمو کنم

دائم داره تخریبم میکنه

دیشبم کلی گریه کردم وبا سردرد خوابیدم ،نصفه شب مامانم اومد تو اتاق کلی نازم میکنه😐😐🤦‍♀️

دید سرمو بستم برام دمنوش اورده

منم نخوردم ،باهاش حرفم نزدم

امروزم چند بار زنگم زد جواب ندادم

خیلی مامانمو دوس دارم ولی واقعا درک نمیکنم مامانم از من ۱۸ ساله چه توقعی داره که دائم حس بی عرضه بودنو میزنه تو سرم

تیکر به وقت کنکور ۱۴۰۱❤دعا کنید شاید بزرگترین دعای شما کوچکترین معجزه خدا باشه💖☺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حق میگه  

اینکه ازشون میخوام یسال دیگه درکم کنن برا چیزی که دوس دارم تلاش کنم ،واقعا بیکار موندنه؟ این کار مفیدی نیس؟

تیکر به وقت کنکور ۱۴۰۱❤دعا کنید شاید بزرگترین دعای شما کوچکترین معجزه خدا باشه💖☺

منم همینجوری بود من دارم واسه سال دوم میخونم باورت نمیشه تا دو ماه بعد نتایج تو عذاب بودم حرفای بقیه فامیل به کنار حرفایی که مامان بابا میزنن ادمو زجر میده منم گفتم من میخوام هی میگفتن چرا فرهنگیان نزدی فرهنگیان واسه یه زن بهتره گفتم بابا من  یه عمری با رویای پزشکی خوابم میبره یه سال دیگه میخوام واسه رسیدن بهش تلاش کنم دوست ندارم وقتی 40 سالم شد با خودم بگم ای کاش یبار دیگه تلاش میکردم اونا هم وقتی دیدم من مصمم دیگه جو خونه رو اروم کردن وهر چی لازم بود رو واسم تهیه کردن غصه نخور وقتی ببینن داری واقعا برای رسیدن به خواسته ات تلاش میکنی اونا هم بهت کمک میکنن 

عزیزم ممنون میشم بهم رای بدی فقط به 7 تا رای دیگه نیاز دارم لینک زیر رو کپی کن و توی قسمت سرچ گوگل وارد کن

https://adanbaba.shop/wap/goods/bargainlaunch.html?launch_id=390097

منم همینجوری بود من دارم واسه سال دوم میخونم باورت نمیشه تا دو ماه بعد نتایج تو عذاب بودم حرفای بقیه ...

👍لایک کردم عزیز

خب رسیدین به هدفتون؟

منم همینجوری بود من دارم واسه سال دوم میخونم باورت نمیشه تا دو ماه بعد نتایج تو عذاب بودم حرفای بقیه ...

اها ببخشید ایقد فکرم درگیره متوجه نشدم🚶‍♀️🤦‍♀️😂