2726
عنوان

دارم طلاق میگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 451 بازدید | 31 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بشین فکرات بکن بالا پایین کن نظر شوهرت بپرس شاید حکمتی بود ک جدا نشین

دیگه سازشمون محال ممکنه کل احتراما از بین رفته

آی بدم میاد لایک میکنید با ذوق میرم ببینم کیه ک جوابمو داده میبینم لایکه دقیقا قیافم این میشه 😐😐😒😒لایکم نکنید از من بیکارتر نیس ک فقط تو نی نی سایتم
مگه میخوای جار بزنی یک دقیقه میری داروخونه میگیری میای از جعبشم در بیار بنداز همون بیرون 

میدونم اینجا کوچیک نمیتونم خودم برم

آی بدم میاد لایک میکنید با ذوق میرم ببینم کیه ک جوابمو داده میبینم لایکه دقیقا قیافم این میشه 😐😐😒😒لایکم نکنید از من بیکارتر نیس ک فقط تو نی نی سایتم
2728

اسی بشین فکر کن ببین خوبی و بدی های شوهرتو بشمار ببین کدومشون بیشتره بچه ۳ سالت گناه داره حالا هم که مشکوک به بارداری هستی اگه امیدی به شوهرت نیس تا قلبش تشکیل نشده بندازش 

خدا رو دارم همین و بس 

خب الان به این فکر کن بچتو نگه داری چی میشه 

باید ۹ ماه صبر کنی تا به دنیا بیاد تا اون موقع طلاق نمیتونی بگیری 

بعدش اگه پیش خودت بمونه باید خرجشو بدی پیش پدرش که بچه یه روزه نمیتونه بمونه 

اگه واقعا قصدت طلاقه اون بچه گناه داره بیاد تو زندگیتون

چرا نمیده؟؟باید چی کار کرد؟

برو دکتر اگه امکانش هست بندازش البته اگه تصمیمتون واسه جدایی قطعیه اینکارو بکن اما بنظر من با یه وکیل مشورت کن که کار اشتباهی نکنی بعد پشیمون بشی

اسی بشین فکر کن ببین خوبی و بدی های شوهرتو بشمار ببین کدومشون بیشتره بچه ۳ سالت گناه داره حالا هم که ...

کل احتراما از بین رفته فکر نکنم دیگه اون زندگی به درد بخوره

اخه میگم گناه داری همش استرس بکشی 

نمیدونم دیگه خودم ک نمیتونم برم به کسی هم نمیتونم بگم خونگی چیزی نیس امتحان کنم؟

کل احتراما از بین رفته فکر نکنم دیگه اون زندگی به درد بخوره

کاش نباشی که بخوای به فکر سقطش باشی انشاالله اگه بود که دوباره زندگی میکنی 

میدونی چقدر حسرت بچه رو میکشن 

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
نمیدونم دیگه خودم ک نمیتونم برم به کسی هم نمیتونم بگم خونگی چیزی نیس امتحان کنم؟

والله وایتکسو ایناها را میگن من نمیدونم بزن تو‌نت ببین چه جوریه

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
2706