2733
2734

داداشم ۶ سال عروسی کرده طبقه پایین مامانم تو واحد ۱۵۰ متری زندگی میکنه تا الان ۶ میلیارد پول بهش دادن بد مامانم کمر درد داره توقع داره هر روز من بدم تو کارها کمک اش کنم تازه همشون یکسره سر پسرم داد میزنن که این کار نکن و اون کار نکن اصلا حوصله شوهر و پسر من ندارن آخه بس من چی کنم میدم دلم میشکنه نمیرم دلم واسه میسوزه؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کارگر بگیرن

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
2728

چیکار ب داداشت داری 

خودت هر وقت تونسی برو 

هرچیک نباشه زحمتتو کشیده چطور دلت میاد 

✓زن✓در زبان کردی ب بهترین نحو ممکن معنی شده است...ن خانم است،ن زنیکه،ن ضعیفه....اورا آفرت می‌نامند ب معنای آفریننده🔥😍گروه آبی:وزن شروع ۷۸🥺وزن هدف ۶۸😎⁦❤️ب امید روزی ک لباسام دوباره تنم بشه😃🌼
2738
کارگر بگیرن

کار کار گر قبول نداره  میخواد خودش انجام بده نمیتونه بعد همش از من توقع داره برم منم میدم همش اشک بچه ۵ سال در میارن یا جوری رفتار میکنن که قبل اینکه شوهرم بیاد برگردم

هر روز نرید کمک ضمن اینکه احترام شوهر و پسرتون باید حفظ بشه

به من  باشه هفته ای بیارم نمیخوام بدم اصلا اونجا راحت نیستم بخاطر پسرم ولی زنگ میزنه فلان کار دارم بیا کمک میرم کمکش همش اشک پسرم در میارن یا جوری رفتار میکنن قبل آمدن شوهرم برگردم شوهرم شاید ۲۰ روز یه بار بیاد خونشون

یعنی برا عروسی و جهیزیع شما هیچی ندادن؟

من تک دخترم وضع پدرم خیلی خوبه

چرا دادن ده سال پیش به من یه آپارتمان ۵۰ متری یه جهیزیه خیلی مختصر دادن ولی فرق من و داداشم زمین تا آسمون تو پول دادن کمک کردن

به من  باشه هفته ای بیارم نمیخوام بدم اصلا اونجا راحت نیستم بخاطر پسرم ولی زنگ میزنه فلان کار د ...

بگید خودتون کار دارید . یه بار که بگید متوجه میشن که هرروز وظیفه شما نیست . ضمن اینکه بگید من اونجا میام پسرم بهم اذیت میشه

کاربر مرد هستم 
به من  باشه هفته ای بیارم نمیخوام بدم اصلا اونجا راحت نیستم بخاطر پسرم ولی زنگ میزنه فلان کار د ...

من باشم متوجهشون میکنم. اینطور که میگید قشنگ به چشم کارگر نگاه میکنن

بگو مامان جان دوست دارم بیام کمکت اما هر دفعه مثلا علی رو گریه میندازید بچم اذیت میشه، از اون ورم که حوصله شوهرم رو ندارید. برای من افت داره جلو شوهرم بیام اونجا عین کارگر کار کنم و برگردم. دیگه با این وضع بگو فلانی (زن برادرت) بیاد کمکت که هم خاطر خودش عزیزه هم بچش، نمیشه که رسیدگی و حال دادنتون برای یکی دیگه باشه کارتون برای من