2726
عنوان

کادو تولد برای خواهر زادم +عکسسسسس

| مشاهده متن کامل بحث + 546 بازدید | 54 پست
بچه ها ببخشید هرکاری کردم عکسا نیومد تا آپلود کردم طول کشید

اسی  یه کاپشن براش بگر دیجی کالا خیلی خوشگلن 

خدایا شکرت بخاطر خوشبختی که نصیبم کردی مرسی🙏💫  عشق مامان میدونم که سالم میای تو بغل منو بابایی 😍بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچیکت هستیم. یه پسر دارم شاه نداره...♡ همسرم ، همه کسم بی نهایت دوست دارم و همیشه عاشقتم❤     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مستونی از اینا بگیری

خدایا شکرت بخاطر خوشبختی که نصیبم کردی مرسی🙏💫  عشق مامان میدونم که سالم میای تو بغل منو بابایی 😍بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچیکت هستیم. یه پسر دارم شاه نداره...♡ همسرم ، همه کسم بی نهایت دوست دارم و همیشه عاشقتم❤     

اینایی که گذاشتی خوب بودن مخصوصا اگه جنسشون خوب باشه اما لباس تو خونه ای بودن. به نظرم یه لباس مهمونی شیک براش بگیری بهتره

ممنون میشم برای شادی روح پدر عزیزم صلوات بفرستید
اینایی که گذاشتی خوب بودن مخصوصا اگه جنسشون خوب باشه اما لباس تو خونه ای بودن. به نظرم یه لباس مهمون ...

عزیزم شاید تو عکس معلوم نشده ولی لباس پاییزی همینجوریه دیگه هر کدوم دستی ۲۵۰ بهنظرت لباس خونه ایه؟؟؟

❤️خدایا پسرم رو در پناه امن خودت حفظ کن❤️
https://s4.uupload.ir/files/20211017_122051_x6ep.jpg

این عالیه

🏵حامی حیوانات 🏵/ الهام نیستم اسمم دلارا هست این کاربری مال دوستم بوده ....  / تنها یک چراغ است که مرا هدایت می کند و آن چراغ تجربه است.
عزیزم شاید تو عکس معلوم نشده ولی لباس پاییزی همینجوریه دیگه هر کدوم دستی ۲۵۰ بهنظرت لباس خونه ایه؟؟؟

اره عزیزم به نظر من تو خونه ای هستند. اما خب اگه نیاز خواهرتون همینه براشون بگیر خیلی هم خوبه

ممنون میشم برای شادی روح پدر عزیزم صلوات بفرستید