2733
2734
عنوان

شیر مایع اینفاترینی

963 بازدید | 7 پست

سلام عزیزان.دکتر برای وزن گیری بهتر به پسرم که ۱۰ ماهشه شیر مایع اینفاترینی داده.همینجوری نمیخوره پسرم.تو غذا چجوری بهش بدم که بخوره.؟روزی یه بطریشو باید بخوره.کسی تجربه ای داره که چجوری بدیم بچه ها بخورن

منم قبلا میدادم به دخترم

گرون هم بود یعنی استرس میگرفتم تا قطره اخرش و بخوره میترسیدم نخوره

من با شیشه شیر میدادم تو غذا نریختم.

ولی میتونی با بیسکوییت اینا ترکیب کنی بدی بخوره

فقط نباید حرارت ببینه و باید تو یخچال هم نگهش داری.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم منم دارم این شیر رو میدم به بچم شش ماهشه خوبه یعنی برا وزن گیری

سلام این شیر برای وزن گیری تاثیر داشت ؟ساخت کجا ست ؟۲ نوع تو بازار هست با تفاوت قیمت سر در گم شدم کدومش بهتره؟ 

2728
منم قبلا میدادم به دخترم گرون هم بود یعنی استرس میگرفتم تا قطره اخرش و بخوره میترسیدم نخوره من با ...

سلام این شیر برای وزن گیری تاثیر داشت ؟ساخت کجا ست ؟۲ نوع تو بازار هست با تفاوت قیمت سر در گم شدم کدومش بهتره

سلام این شیر برای وزن گیری تاثیر داشت ؟ساخت کجا ست ؟۲ نوع تو بازار هست با تفاوت قیمت سر در گم شدم کد ...

اونجور که حس کنی قراره معجزه کنه نه خیلی تاثیر خاصی نداشت ولی خب بد هم نبود

واللا اون موقع یه مدل بود من سال ۹۶ میگرفتم.

سلام مامانا من برای پسرم شیر اینفاترینی از داروخانه پیدا کردم با قیمت ۵۰/۰۰۰ تومان خریدم ۵۰ تا ولی پسرم شیشه شیر نمیخوره نمیتونم بهش بدم تصمیم گرفتم بفروشمش حداقل نی‌نی های دیگه استفاده کنن اگر کسی خواست من در خدمتم

09375960448 زلفی

2738