2137
2106

عژب

امروز برای امام زمانت صلوات فرستادی؟ 🥺             درسته عین آدم رفتار نمیکنم، ولی ته ته ته قلبم رو دوسش دارم، میدونم گاهی با رفتارا و کارایی که نباید میکردم آزارش دادم ولی دوست نی‌نی سایتی عزیز اگه رفتار بدی از منو و امثال من دیدی به پای اسلام و دین و مذهب نذار، مشکل از ماست نه پیر و پیغمبر، اگه بدی دیدی از ما بنویس پای نادونی خودمون، اگه خوبی دیدی بدون منشأش جای دیگس😘❤️                                                                                       در ضمن اگه تاپیکی مغایر قوانین سایت زده بشه گزارش میزنم حالا اسمشو هرچی میخوای بذار، عقده ای، عقب مونده، اُمُل.... هرچی فقط مواظب زبونت باش که فرهنگتو نشون میده🤫شهید مدافع حرم شهید عجب گل غلامی   پیشنهاد میکنم این تاپیکم که درمورد یکی از شهدای مدافع حرم هست رو بخونید ❤️❤️❤️. ⛔درخواست دوستی ندید من قبول نمیکنم، لطفا ناراحت نشید، کاری دارید توی خود تاپیک بگید😊

نماینده نداره اون کلاستون؟

برید از آموزش شماره استادو بگیرید باهاش هماهنگ کنید

«DracoDormiensNunquamTitilandus»...هشداری از طرف بلاتریکس‌لسترنج💀پاترهد🧙🏻‍♀️⁩میدونی، دنیای ما پاترهدها خیلی قشنگ‌تر از دنیای شماست. چون جوآن کتلین ‌رولینگ برامون رنگی‌رنگیش کرده!🌈استاد قرائتی: مدرک دانشگاهی مثل کش تنبونه! واجبه ولی بااهمیت نیست‌دیپلم هم که مثل تنبونه!نداشتنش مایه آبروریزیه داشتنشم افتخار نیست😜 یک عدد حفظ کننده بعضی غزلیات حافظ😊جان من است او⁦♥️⁩مولوی⁦♥️⁩دَواؤُكَ فیكَ وَ ما تُبصِرُ ❇ وَ داؤُكَ مِنكَ وَ لا تَشعُرُ أَ تَزعَمُ أَنَّكَ جِرمٌ صَغیر ❇ وَ فیكَ انطَوَی عالَمُ االاکبرُ»🌍 رییس ستاد مبارزه با غلط املایی📝به احترام حکیم فردوسی،برای قدردانی از یعقوب لیث صفاری، برای آرامش روح علامه دهخدا و به پاس زحمات دکتر معین درست حرف بزن و درست بنویس⁦⁦🙏🏻⁩⁩مرگ‌بر هکسره🤬حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻⁩نه‌به کیوت!⚠️خدا ممکنه ببردت لب پرتگاه.ولی یا پرتت نمیکنه یا اگه پرتت کنه وایمیسته اون پایین می‌گیردت✴️

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166
نماینده نداره اون کلاستون؟ برید از آموزش شماره استادو بگیرید باهاش هماهنگ کنید

ن ما ترم یکم استادها گفتن فقط تو سایت کلاس های مجازی سوال دارید بپرسید شماره فقط بعضی هاشون دادن نمیانده مون هیج کاری نمیوته