2726
عنوان

شما جای من بودین چیکار میکردین

156 بازدید | 17 پست

من مادر دوقلو ۲۰ماهه هستم از اول که بچه ها ب دنیا اومدن بخاطر نارس بودن خواهرشوهرام کمکم کردن تا ۶ماهگی .اما ب این خاطر بچه ها خیلی دوسشون دارن وابسته اونا هستن تاجایی ک گاهی وقتی با اونا هستیم میچسبن ب عمه هاشونو هرچی میگم بیاین نمیان بغلم اما اصلا ناراحت نیستم چون اینطوری بچم بامحبت بودن و قدر شناس بودن در خودش پرورش میده اما دیشب ی جشن رفتیم اخراش همش میرفتن بغل عمه ها اخرشم ب من گفتن شما میخواین زودتر برین بافلانی برین منم چون خودم میخواستم زودتر برم گفتم باشه من رفتم و دوتا بچه ۱۲کیلویی هردو بغل خودم تا بخوام برم توماشین اخه بغل کسی دیگ نمیرفتن گریه میکردن میگفتن عمه نگفتن میخواین یکیو ما بیاریمب هرحال گفتم من مادرم وظیفه خودمه .اخرشب یکی از خواهرشوهرام ک اصلا بچه ها پیشش نمیرن زیاد گفت روز جشن من برو بچه هاتو بزار جایی . ابجیا ک میخوان پذیرایی کنن نمیتونن بغلشون کنن . چندبار این حرف و زدن من گفتم من بدون بچم جایی نمیرم تو خانواده ما اصلا بچه همیشه باهاشونن اما اینا بچه جایی نمیبرن توقع دارن منم بزارم جای تنها برم اما اینا دخترن باید تو اجتماع باشن تا اجتماعی بشن اصلا چ بی معرفتیه . حالا من میخوام باتمام احترام نرم جشنشون ب نظرتون عاقلانه یا نه شما جا من بودین چیکار میکردین

برو ، بچه هاتم ببر

بعدم اجتماعی شدن ربطی به دختر و پسر نداره

قدِ آسمونِ خدا دوستت دارممممم💕🌸💍 من خیلی وقتها که کم میارم ،میشینم و فقط نگات میکنم❤ عشقممم تو نور چشمهای منی ، تو امیدمی ،انگیزمی ، دلیل نفس کشیدنمی ، پاره تنمی ، خونِ تو رگامی‌، تمامِ هست و نیستمی ، تو عُمر دوباره ی منی ، تو قشنگترین داشته ی منی ، خداروشکررررر برای بودنت❤  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیرفتم

البته نه به خاطر حرف کسی کلا دوست ندارم بچه امو جایی بذارم

تو فکرم از نی نی سایت خداحافظی کنم ... فکر کنم دیگه مناسب سن و سال و حال و هوای ما نباشه  ... حالا تا ببینیم...   
2728

عزیزم حق با خانواده شوهرته حالا به این یه جشن قرار نیست بچه های شما غیراجتماعی بشن 

زودتر از اینها باید روی استقلال بچه هات کار میکردی 

مگر اینکه شما و خواهرت و مادرت پذیرایی رو برعهده بگیرید

اوهوم نرو یا به بچه هات توضیح بده که روز جشن فقط کنار خودت بمونن و اسمشون چیه🥺

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗

از اونجایی ک بچه هارو ببری دائما میخوان پیش عمه ها باشن خوب حق دارن میگن نیارین هرچقدرم دوست داشته باشن بچه هارو وقتی کار زیاد داشته باشن بچه هاهم بخان اویزونشون باشن کلافه میشن

یه چیزه دیگه هم اضافه کنم چون مورد مشابه برا خودمم بود بچه های خواهر برادر وابسته باشن بهم خیلی خیلی دوسشون دارم ولی یه وقتایی مخصوصا کار داشته باشم کلافه کننده هست

برو ، بچه هاتم ببر بعدم اجتماعی شدن ربطی به دختر و پسر نداره

منظورمه جشن خانومانه دخترم باید از الان تو جشن خانوما باشه ک اجتماعی باشه اگ برم این تحفه ها باز میچسبن ب اونا دوست ندارم منت رو سرم باشه

عزیزم حق با خانواده شوهرته حالا به این یه جشن قرار نیست بچه های شما غیراجتماعی بشن  زودتر از ا ...

خواهر مادر من ک دعوت نیستن . کلا دوست دارن خودشون قر فر بدن وکرنه من اگ بچم بره پیش اونا کمک میکنم که

حرفشون قشنگ نبود ولی اگه کلا تو خانواده شون بچه نمی برن، شما هم نبرین اگه هم بردین، کاملا خودت ...

اخه گریه میکنن میچسبن ب اونا من موندم چ کنم ک اینا بیان بشینن رو فرق سرم اما ول کن عمه بشن اصلا بخدا حاضرم سختی تحمل کنم اما منت ن

اوهوم نرو یا به بچه هات توضیح بده که روز جشن فقط کنار خودت بمونن و اسمشون چیه🥺

عزیزم اینا هنوز کوچولو ان منطقی ندارن ک قبول کنن طفلیا دعا دعا میکنم بزرگتر بشن اصلا ی لحظه هم ب کسی نچسبن

خوب پس صلاحه ک نرم نباید ناراحت بشن

نه اتفاقا برین ولی یا بچه هارو نبرین و یا پیش خودتون نگهشون دارین چون به نظر من حرف بدی نزده ک بخاد باعث بحث و کدورت بشه، میگم من خودمم مورد مشابه اینو تجربه کردم من حتی با خودم میگفتم مامانشون از خداشونم هست بچه ها رو من جمع کنم خودش راحت از مهمونی لذت ببره،یه درصد فک کنم اونام برا خودشون همچین برداشتی داشته باشن

2706