2737
2734

سلام خانمها الان از خواب بیدار شدم دیدم جوجه رنگی دخترم مرد خیلی خیلی ناراحتم همش تقصیر شوهرم بود بهش گفتم براش آب بزار اون هم نذاشت یادش رفت الان پاشدم دیدم تو جعبه اش افتاده مرده😭😭😭😭😭😭

الان موندم به دخترم چی بگم هر روز به ذوق اون بیدار می شد بیچاره الان بیدار شه چی😭 می ترسم دق کنه 

تو رو خدا راهنماییم کنید چی کار کنم 

این هم عکسش

دخترم ۴ سالشه

یکی دیگه میخرین واسش

بارالها... از کوی تو بیرون نشود پای خیالم، نکند فرق به حالم... چه برانی، چه بخوانی... چه به اوجم برسانی چه به خاکم بکشانی... نه من آنم که برنجم نه تو آنی که برانی... نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی، در اگر باز نگردد... نروم باز به جایی... پشت دیوار نشینم چو گدایی بر سر راهی، کس به غیر از تو نخواهم... چه بخواهی چه نخواهی... باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عب نداره یکم گریه میکنه تموم میشه 

ما هم بچه بودنی از این مرگا زیاد دیدیم

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻
2728
2738
آخه می ترسم دق کنه😭😭

نه بابا یکم گریه میکنه فقط 

فرض کن یکی دیگه خریدی 

اون نمیمیره؟ 

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻

اخی عزیزم،چندسالشه؟؟

بهش بگو مامانش اومد بردش ماهم بهش گفتیم این بچه خودته؟ببرش،الان هم جاش پیش مامانش خوبه

عزیزم دیگه حیوون خونگی نخر من خودمم چون به حیوون خونگیم وابسته میشم بعدا اگه چیزی شد خیلی آسیب میبینم شما هم که میدونی دخترت خیلی به حیوون خونگیش علاقه داره و بهش وابسته ست براش نخر چون دیر و زود به رحمت خدا می‌ره بعدش آسیب روحی که میبینه

من آنقدر خواستمش ک نخواستنش را ندیدم..او آنقدر نخواست ک هیچ چیز از من را ندید..

جوجه رنگی زود میمیره براش جوجه اردک بگیرین جون سخته همه چیم میخوره 

من داشتم مجبور شدم بدمشون به یکی خیلی دوسشون داشتم 

ANTP_A         زمانی میتونی موفق باشی که جای قلبت با عقل تصمیم بگیری... منطق برات تو اولويت باشه... احساسات هیچ جایی تو تصمیم هایی که میگیری نداشته باشن...شاید مردم بهت بگن قلب نداری... شاید بگن تو چقدر مغروری... ولی بدون اونقدری موفق هستی که حرفاشون ذره ای تاثیر نمیذاره روت....من اینطور تونستم موفق باشم... (حرفام شعار نیست و تماما حقيقت زندگی منه)#تجربه_شخصی.. 
2706