2737
2734
خودتونکش انقد نی نی یار  توهین حرفای سیاسی و... ممنوع کرده من هیچ حرف بدی بهت نزدم فقط خاسم بفه ...

عزیزم شما دیگه نباید جواب بدید الان بخوام ببندم مجبورم هر دورو ببندم واقعا سر موضوع به این سادگی چرا توهین و بحث؟ 

🔺 برای حذف تاپیک روزهای زوج از ساعت ۱۰:۳۰ تا 15 به پی وی (پیام خصوصی)  niniyar1@  پیام بدید 🔻
بعدم کدوم حرف سیاسی چرا شایعه میسازی؟!

شما هم به هیچ عنوان اجازه توهین به هیچ کاربری رو ندارین تکرار شه کاربریتون بسته میشه الان لطفا هر دو نفر بحث رو تموم کنید

🔺 برای حذف تاپیک روزهای زوج از ساعت ۱۰:۳۰ تا 15 به پی وی (پیام خصوصی)  niniyar1@  پیام بدید 🔻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم شما دیگه نباید جواب بدید الان بخوام ببندم مجبورم هر دورو ببندم واقعا سر موضوع به این سادگی چرا ...

گلم اسی سوال پرسید ابنم کف معلوم منم فشاربیارم اینجوری میشه من فقط بهش کفتم ن اینجوری نیست اصلا توپستم بی احترامی نکردم ولی ایشون ازاول اعصبی بود اومد گف مگ باتوبودم جواب اسی دادم ب ت ربطی نداره سیکتیر هری بابا من هیچی نکفتم برید ببنینید بهشم گفتم باش بس کن حوصلتو ندارم این ادامه داد

بعدمیتونست مث ی ادم باادب بگ دخالت نکن نکه اینجوری کنه

وگرنه من مث اون بجه نیسم دیدبن ک ادامه ام ندادم ولی این داره شخصبت خودشو نشون مبده

گلم اسی سوال پرسید ابنم کف معلوم منم فشاربیارم اینجوری میشه من فقط بهش کفتم ن اینجوری نیست اصلا توپس ...

بله تاپیک رو خوندم کامل اما کلا حرف من اینه اصلا این موضوع ارزش بحث کردن نداره

2728