2137
2106
عنوان

بچه دو جنسه رو.... ؟

23494 بازدید | 466 پست

میشه تو شکم مادر فهمید و تشخیص داد(در مراحل جنینی)؟ 

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️

مگه تحولات جنسی برا دوران بلوغ نیست؟

یا از همون جنینی مشخصه؟

ذهنم درگیر شد

ستاره بخت ما،چراغ هواپیما بود.......:)   مثل مُرداب غَمگینی که نیلوفر  نداشت...حال من بَد بود اما هیچ کس باوَر نداشت!

نه،بزرگترین ترس من راجب بچم همینه

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسرم،عزیزترینم،نمیدونم مثل مامانت سفیدی یا مثل بابات سبزه،مثل من از گوشت متنفری یا مثل بابایی اکثرا تو کبابی باید دنبالت گشت...مثل مامان حساسی یا مثل بابا بیخیال عالم...فقط اینو میدونم تو برای ما قشنگترین ترکیبی هستی که میشد از دوتا ادم با دوتا فرهنگ متفاوت به وجود بیاد...عزیزترین موجودی که یه رگش به جنگل و دریا میرسه،یه رگش به دود و آهن...کاش لایقت باشیم پسرم

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2166

سونو میفهمه

در حال تحصیل و یادگیری زبان😍😍😍😍😍18 سالمه و به سن قانونی رسیدم  و لازم نیست بهم بگید  برو از سایت بیرون در ضمن اینجا متاهل های 18 ساله بچه دارند پس من   لازم نیست جواب پس بدم چون اینجا ترویج کودک همسری هست  من که چیزی نگفتم پس شما هم نمیتونید چیزی بگید😬😬😬😬 با افتخار مجردم و همینطور خواهرم 😥😥😥 خواهرم20 سالشه😒😒 درخواست دوستی  قبول نمیکنم😫😫😫 و منو  تو تایپک های جنجالی تگ کنید😆😆😆😆 مرسی😘😘😘 در زمینه ی   روانشناسی و پزشکی و آشپزی و زبان و چند تا کشور  اطلاعات دارم اگر بتونم کمکتون کنم  حتما کمکتون میکنم😎😎😎😎

عزیزم ۲ جنسه روحیاتش شبیه پسره برای مثال همه چی دختره اما جسش مردنست دستاش صداش روحیاتش 

چاوکمید❤️                                                                     ما از تبار بغضیم ، آسودگی روا نیست
عزیزم ۲ جنسه روحیاتش شبیه پسره برای مثال همه چی دختره اما جسش مردنست دستاش صداش روحیاتش 

اون ترنسه خانم

دو جنسه یعنی هر دو الت را داره

در حال تحصیل و یادگیری زبان😍😍😍😍😍18 سالمه و به سن قانونی رسیدم  و لازم نیست بهم بگید  برو از سایت بیرون در ضمن اینجا متاهل های 18 ساله بچه دارند پس من   لازم نیست جواب پس بدم چون اینجا ترویج کودک همسری هست  من که چیزی نگفتم پس شما هم نمیتونید چیزی بگید😬😬😬😬 با افتخار مجردم و همینطور خواهرم 😥😥😥 خواهرم20 سالشه😒😒 درخواست دوستی  قبول نمیکنم😫😫😫 و منو  تو تایپک های جنجالی تگ کنید😆😆😆😆 مرسی😘😘😘 در زمینه ی   روانشناسی و پزشکی و آشپزی و زبان و چند تا کشور  اطلاعات دارم اگر بتونم کمکتون کنم  حتما کمکتون میکنم😎😎😎😎
2050
مگه تحولات جنسی برا دوران بلوغ نیست؟ یا از همون جنینی مشخصه؟ ذهنم درگیر شد

حامله ام خیلی ذهنم درگیره 

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️

اون ترنس هستش😑

I can smell the sun from you🥺هی دنیا سوال دارم ازت😐چرا جوابمو نمیدی؟😦🤔دنیا پشمم حالیت نیست😂 همیشه نیمه پر لیوانو ببین حتی اگه تو نیمه پر لیوان جای اب دسشویی باشه😐💔I can smell the sun from you can smell the sun from you
2183
عزیز من نصف دختر نیست نصف پسر که

عزیزم اونی که شما میگید ترنسه 

نه دو جنسه

2191