2726
عنوان

دارم میمیرم

171 بازدید | 10 پست

دیروز حالم خوب بود یکم ابریزش داشتم

بعدش تا شب یهو حالم بد شد

حس میکردم سرم و بدنم مال خودم نیس

کوفتگی شدید داشتم

ب حدی ک میخاستم برم دوش بگیرم نمیتونستم لباسمو عوض کنم و انگار سخت ترین کار دنیا بود

الانم بیدار شدم نابودم اصن

مگه میشه ی شبه اینقد حال ادم بد شه

گلو درد و بدندرد شدید دارم چیکار کنم 

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 

تست بده

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مایعات زیاد بخور...آب مدام بخور.خنک نباشه..ننرس چیزی نیست.بزنگ اورزانس بپرس که علایم کروناس یا نه...قرص سرماهوردگی هم بخور.اگه بهتر نشدی برو دکتر

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.

برو دکتر درمانتو شروع کن خوب میشی همسر منم کرونا گرفت بدن مخصوصا پادردوسردردشدیدی داشت رفت تست دادمثبت شد دکتربراش دارو وآمپول وسرم نوشت هرسه روز هم میبردیم دکتر خوب شد خودمون هم رفتیم خونه پدرم 25روز بعدش اومدیم 

خنده داره که باید برای دکترووکیل شدن آموزش ببینی ولی برای پدرو مادرشدن نه !هرهالویی میتواند پدرومادربشه حتی لازم نیست تویه سمینار یه روزه شرکت کنه...

کرونا گرفتی 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت