2737
2734

نکاتی برای مو های زیبا 🥰

قبل خواب چند دیقه پیشانی و سرتون رو با دست ماساژ بدین باعث خون رسانی میشه 🥰

بعد حمام به هییییییچ وجه شانه نکنین مو هارو فقط حوله بندازین بزارین خشک شه تو حموم هم اصلا شانه نکنین😍🥰

استفاده از اتو مو و سشوار رو به حداقل برسونین چون باعث سوختگی و اسیب به مو میشه🥰

مو های خیس نه بببند نه بباف😍🥰

با اب داغ نشورین بزارین آب ولرم باشه🥰😍

موقع شستن مو به هیچ وجه موهاتون رو چنگ نزنین😁😁

ایستاده حمام نکنین موهاتون ریزش میگیره بشینین😁

مو رنگ نکنین اگه مو خشکی وز دارین😁

سعی کنین جلوی نور خورشید مو ها رو شانه بزنین ولی اصلا زیاد واینسین چون میسوزه

بادام برای مو خیلی عالیه بخورین

الهی همه حال دلشون عالی باشه الهی آمییین🤩🤩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام عزیزم منم ریزش مو داشتم من از هرتامین استفاده می کنم خیلی خوبه ریزش موهام متوقف شده من از فروشگاه سایرین گالری تهیه کردم شماره تلفنش واست میزارم من که نتیجه گرفتم تازه اینستا داره این آدرس اینستا شه sirengallery.ir اینم شماره تلفن ش 9125200536

سبلم به شما دوست عزیز 

در رابطه با درخواستی که داشتیدباید بگم که یکی از بهترین راه های تقویت ریشه مو و جلوگیری از ریزش آن ؛ استفاده از فیلر مو  یا همان هیر فیلر  می باشد. لازم بذکر است که قیمت هیر فیلر با توجه به فواید بسیار زیادی که برای تقویت ریشه مو داشته ، اصلاً گران نبوده و قیمت آن در رنج میانگین محصولات تقویت مو قرار دارد.

استفاده از هیر فیلر هم برای خانم ها و هم برای آقایان نتایج خیره کننده ای تا بحال از خود بر جای گذاشته است.  قیمت فیلر مو در قیاس با سایر روش های تقویت ریشه مو از جمله پی آر پی مو و مزوتراپی مو نسبتاً مقرون به صرفه می باشد.