2726
عنوان

بیبی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 303 بازدید | 29 پست
استارتر شرمنده اینم تست منه، خیییییییلی کمرنگ، نمی‌دونم نیاز هست دوباره بیبی بزنم یا نه؟

دشمنت شرمنده گلم

یبار دیگه بزن خرابه این

کاربر خانم هستم ...😌   دواین جانسون رو دوس دارم خب🥴     ۸ تا کاربری ترکوندم تا حالا😎 در مورد دانشگاه و کنکور راهنماییم کنید خوشحال میشم 😊      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
واقعا؟

آره اگه عجله نداری ۲ روز دیگه یدونه دیگه بزن

انشالله که مثبته

کاربر خانم هستم ...😌   دواین جانسون رو دوس دارم خب🥴     ۸ تا کاربری ترکوندم تا حالا😎 در مورد دانشگاه و کنکور راهنماییم کنید خوشحال میشم 😊      
آره اگه عجله نداری ۲ روز دیگه یدونه دیگه بزن انشالله که مثبته

امیدوارم، الان باید روز سوم پریودم میبود، شوهرم گفت بزن ببینیم چی میشه؟!🥺

God help me to be strong enough not to lie to myself 
مدیکور گرفتم، خط c خیییییییلی کمرنگ

خرابه خط سی باید خیلی پررنگ باشه،یا اینکه ادرار خیلی کم ریختی

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍
خرابه خط سی باید خیلی پررنگ باشه،یا اینکه اداره خیلی کم ریختی

دو بار ریختم، قسمت نمونه پر بود، دلم نمی‌خواد ناامید بشم ولی الان خیلی ناراحتم

دو بار ریختم، قسمت نمونه پر بود، دلم نمی‌خواد ناامید بشم ولی الان خیلی ناراحتم

عزیزم بی بی چکش خراب بوده همین الان یکی دیگه بزن اگه منفیم باشه باید خط سی پررنگ بشه

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍
عزیزم بی بی چکش خراب بوده همین الان یکی دیگه بزن اگه منفیم باشه باید خط سی پررنگ بشه

آره باید یکی دیگه بگیرم بزنم، نمی‌دونم چرا الان احساس میکنم خیییییییلی داغونم

آره باید یکی دیگه بگیرم بزنم، نمی‌دونم چرا الان احساس میکنم خیییییییلی داغونم

بیخیال بابا ،انشاالله که بارداری،اگرم نشد ماه دیگه،خود من این روزا گذروندم عزیزم الانم دومی رو باردارم به خودت استرس نده مطمئنم باش یه روزی میشه

2706