2733
2734
عنوان

زندگی‌متاهلی واسه همه همین‌جوره؟؟؟!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1867 بازدید | 137 پست
پول داره همش میگه آینده خب ۶دم باید در حدی که لباساش قابل قبول باشن هزینه کنه مثلا میگه چرا سال۹۷خ ...

همسرت عجیبه مگرلباس ازجنس اهنه ؟اونم لباسای امروزی مگرمارک بخری بشه سه سال استفاده کنی ،بهش توضییح بده بعضیاماهانه خریدمیکنن  یابعضیا مثل من که کارمندیم فصلی خریددلریم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قربون شوهر خودمم بره منو بدون کار کردن قبول کرد ....خودش میگه دنده نرم خودم پول در میارم...البته الا ...

با کارت خودش پول میده

بعدم تماس میگیره که الان چی خریدی😐😐😶

سرکار رفتن هم که پوکوندم تا کار پیدا شد .خودشم بردتم سرکار

بیکار که بودم پدرمو در میاورد که فلانی سرکاره و ...یادبگیر و تو تنبلی و ...

آمار حقوقمم ریز داره😐😐😐

قدر شوهرتو بدون

کاش برمیگشتم به عقب ازدواج نمیکردم

همسرت عجیبه مگرلباس ازجنس اهنه ؟اونم لباسای امروزی مگرمارک بخری بشه سه سال استفاده کنی ،بهش تو ...

عزیز چقد پس انداز کردی تو تاپیک پس انداز طلاتو دیدم مبارکت باشه من دوتا سکه پارسیان 200 سوتی و دوتا سکه 100 سوتی پس انداز کردم البته سکه حسابی قیمتش پایین اومده

2731
خب وقتی چک داریم دست مردم چکار کنم بزارم شوهرم بیوفته زندان مجبورم 

برای کسی بمیربرات تب کنه همسرت براخودش ماشین خارجی میخوادبراتویه لباس نمیخره ؟میترسم یه روزبیایی بگی وضع مالیشوتوپشده  دگه بامن سردشده

با یه شلوار خریدن نمیره زندان

آخه میشینه ریز حساب کتاب میکنه هرماه

هیچی تهش نمیمونه.بعد یه دفعه جمع میشه

میبینی شلوار و کیف و کفش و روسری و ...

بعد صداش در میاد که چه خبره

2738
برای کسی بمیربرات تب کنه همسرت براخودش ماشین خارجی میخوادبراتویه لباس نمیخره ؟میترسم یه روزبیایی بگی ...

والا بعید نیست اینجوری هم بشه

هیچ مدیریتی تو خونه ندارم

همش گیر میده منم خودمو باختم دیگه

پول داره همش میگه آینده خب ۶دم باید در حدی که لباساش قابل قبول باشن هزینه کنه مثلا میگه چرا سال۹۷خ ...

ببین آروم اروم مغزش شستشو بده .. از تاثیر خرید و لباس خوب تو روحیه زن بگو و اینکه زن هایی که بیشتر و ازادتر خرج میکنن و بهتر میپوشن شادتر هستن و اکتیو تر تو مسایل ج ن س ی .. در طول زمان و با نرمی طرز فکرش تغییر بده 

آخه میشینه ریز حساب کتاب میکنه هرماه هیچی تهش نمیمونه.بعد یه دفعه جمع میشه میبینی شلوار و کیف و کف ...

تو وقتی حقوقت دادن بخر کار به هیچی نداشته باش مطمئن باش یه مقدار پس انداز داره اون دیگه حق توعه به اون ربط نداره

با کارت خودش پول میده بعدم تماس میگیره که الان چی خریدی😐😐😶 سرکار رفتن هم که پوکوندم تا کار پیدا ...

عزیز چشم...شما اول با کارت خودت باید خرج میکردی برای خودت...بخشی پول واسطه زندگی مشترک میذاشتی ...کمک به شوهرت...کلا میذاشتی شوهرت خرج خونه و بخشیو کمک میکردی ....مدیریت خونه رو دوش مردا باشه بهتر

عزیز چقد پس انداز کردی تو تاپیک پس انداز طلاتو دیدم مبارکت باشه من دوتا سکه پارسیان 200 سوتی و دوتا ...

سلام  مبارکت باشه خودمون به قصدپس اندازمیخریم ارزونم بشه ضررنمیکنیم  چون دوسه سال هست هدفمون براچالش مهر یه انگشترگرفتم که البته مخفی نیست  

بیشتر مردا اینجورین،شوهر منم همینه بخدا دیشب بخاطر دیر غذا خوردن که مهمون داشتیم چقدرررر حرف بد زد ...

تو باید غر میزدی نه اون.این دفعه قبلس اتمام حجت کن بگو سختمه نمیتونم .کاری کن بفهمه تو وظیفت نیست لطف می کنی

2706