2726
عنوان

لنگیا صبح بخیر😁

| مشاهده متن کامل بحث + 409 بازدید | 34 پست
حالا ما ده ساله قهرمانیم شما زیرمونید😂😂😂😂

دهههه ساااال

برو عامو

ازدواج واقعا غم انگیزه 😞فکر کن بعد از چند سال میبینی اونی که دوش میگرفت ادکلن میزد میومد دیدنت 😍😙😙از فلسفه جهان غرب میگفت😌 حالا میشینه سر میز شام از کیفیت گوزیدنِش🙊واست تعریف میکنه😐😂😂😂ینی خاک بار ساراتان ✋

عجبب

نترکه صلوااات😐💔

عاشق_جانی_دپ_هستم  سابق                                   دپهد تا ابد😍😍😃😁                                                                                                                          خستمه گشنمه اعصابم ندارم حوصله ام ندارم خوابمم میاد                                

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
لطفا استقلالی هارو مسخره نکن این بندگان خدا به کسی مثل مجیدی که همش تو عربا بوده میگن اسطوره آنوقت م ...

یکم خجالت زشته   حالا خوبه من به تو بگم فلج مغزی  خوشحال میشی 😊 هان

اللهم صل علی محمد و ال محمد🤍
یکم خجالت زشته   حالا خوبه من به تو بگم فلج مغزی  خوشحال میشی 😊 هان

عزیز من هر گفتنی باید دلیل داشته باشه.کسیکه به مجیدی بگه اسطوره بعدا بخواد با بازیکنان پرسپولیس مقایسه کنه که تو المان بازی کردن .مثل این میمونه بگن پراید مدل ۸۴ از بنز s500بهتره. خوب این شخص قطعا به لحاظ روانی مشکل داره. وروانشناس برای همین هست و این یه واقعیت هست نه توهین 

البته با کمک بابا مسعودتون  که ایشون رفتن 😂😂 حالا ببینیم چکار میکنید  اینم از اولین ب ...

میگن شیر که زخمی بشه سوسک های تو جنگل هم میخان پادشاه بشن....نقل کیسه کش هاست...

نمیدونن ک شیرها با زخم هاشون قوی تر میشن

عزیز من هر گفتنی باید دلیل داشته باشه.کسیکه به مجیدی بگه اسطوره بعدا بخواد با بازیکنان پرسپولیس مقای ...

😬😬 حیف اصلا حال ندارم دعوا کنم بیخ شیم 

اللهم صل علی محمد و ال محمد🤍
مثل این ک کیسه کش ها از غار بیرون اومدن🤣🤣🤣🤣

دقیقا 😂😂😂

😬😬 حیف اصلا حال ندارم دعوا کنم بیخ شیم 

اینم یکی از علائم بیماری هست دربرابر حرف حق میخوای دعوا کنی .یه روان پزشک خوب مراجعه کنید.با آرزوی شفا مغزی برای همه استقلالی های عزیز

2706