2703
2553
عنوان

لنگیا صبح بخیر😁

407 بازدید | 34 پست

ازدواج واقعا غم انگیزه 😞فکر کن بعد از چند سال میبینی اونی که دوش میگرفت ادکلن میزد میومد دیدنت 😍😙😙از فلسفه جهان غرب میگفت😌 حالا میشینه سر میز شام از کیفیت گوزیدنِش🙊واست تعریف میکنه😐😂😂😂ینی خاک بار ساراتان ✋

😒😒😒🙄🙄🙄🙄

دیوونه ترین دختر شوخ شهرم♡°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉در دنیایی که میتونی خیلیا باشی خودت باش◇✌هیچ کس تنهاییمو حس نکرد جز گیتارم'🎸من دخـترم امـا بیا مردونگی بهـت یاد بدم 😈💜🌿اَگِہ مُرغ تُؤ یِہ پآ دآرِه🦃🌳 مُرغِ مَن فَلَجِہ😹🖖من تو زندگیم فقط یه قانون دارم،تا خدا هس اصن نباید عاشق باشی...❤️مراقب دلت باش اگه بشکنه   بقیه شبای زندگیت راحت صب نمیشه□°◇.قوی باش😉یه دختر شکست نمی خورع🤘«النَّاسِ نِیَامٌ فَإِذَا مَاتُوا انْتَبَهُوا»^'💫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مثل این ک کیسه کش ها از غار بیرون اومدن🤣🤣🤣🤣

از باخت دیشب بگو😂😂😂😂😂😂😂😂

ازدواج واقعا غم انگیزه 😞فکر کن بعد از چند سال میبینی اونی که دوش میگرفت ادکلن میزد میومد دیدنت 😍😙😙از فلسفه جهان غرب میگفت😌 حالا میشینه سر میز شام از کیفیت گوزیدنِش🙊واست تعریف میکنه😐😂😂😂ینی خاک بار ساراتان ✋
2720
2714
صبح خودتم بخیر لنگی سوز🤣💙

😅😅😅😅چه صبحی بشه💙👑

حالا ما تو یک چهارم اسیا باختیم ... شما ک به تیم ملی دانشجویان باختید واسه ما کری میخونی😂😂😂😂

فینالم ببازی یعنی شکست خوردی 

مثل این ک کیسه کش ها از غار بیرون اومدن🤣🤣🤣🤣

لطفا استقلالی هارو مسخره نکن این بندگان خدا به کسی مثل مجیدی که همش تو عربا بوده میگن اسطوره آنوقت میان بازیکنای پرسپولیس مسخره میکنن که خیلی تو اروپا بازی کردن.فکر کن به قائدی میگن نیمار که چن روز قبل دروازه خالی زد بیرون.براشون دعا کن اینا به لحاظ مغزی مشکل دارن .با فلج مغزی ها مهربان باشیم 

اون بازی دوستانه بود  حالا ما به الهلال دو صفر باختیم شما سه صفر 😅😂😂😂

خدایی ما با چنتا بازیکن جوون الهلالو تو قوطی کرده بودیم رو دوتا اشتباه باختیم

2706