2733
2734
عنوان

مهریه

| مشاهده متن کامل بحث + 349 بازدید | 50 پست
مگ اقدام‌کردی از اداره ثبت ک الان انصراف بدی.. اگ اقدام کردی ک درسته باید اونجا انصراف بدی از طریق د ...

بعد ۵ماه هفته دیگه نوبتمه که برم اداره ثبت. این که چیزیربه نامش نداره پدرشم زنده است فقط پول پیش خونه است که قبلا پشت نویسی کرده بود که اگه سرزندگی مشترک نبودیم اینو ببر . اما گفته بود جای مهریت و فقط خودش امصا زده بود اما داخلش ننوشته که بجای چی اینو ببر. حالا میگم چطوری اون مول پیش هم مال خودم کنم حداقل. یه وکیل گفت تامین خواسته بده اما من نمیدونم چیه

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین
سابقه کیفری چیزی نداره؟ اعتیادشو میتونی ثابت کنی؟ ی کاری کن ک حداقل قاضی حکم طلاقتو بده حتی اگ شوهر ...

نه اعتیادشو نمیتونم ثابت کنم چند باری منو بیرون کرد اما اینده خودم اومدم وسایلمو هم اوردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد ۵ماه هفته دیگه نوبتمه که برم اداره ثبت. این که چیزیربه نامش نداره پدرشم زنده است فقط پول پیش خون ...

میری دادگاه.. اول مهرتو اجرا میزاری بعدش همونجا نامه ی تامین خاسته رو میدی میبری پیش ریس دادگاه امضا میکنه

نه اعتیادشو نمیتونم ثابت کنم چند باری منو بیرون کرد اما اینده خودم اومدم وسایلمو هم اوردم

حتما ی وکیل بگیر اگرم نمیتونی برو دادگاه بگو میخام وکیل دادگاه رو ببینم.. وکیل داره.. اونجا بهت رایگان مشاوره میده.. حتما حتما با وکیل مشورت کن و سریعتر اقدام کن

2728
حتما ی وکیل بگیر اگرم نمیتونی برو دادگاه بگو میخام وکیل دادگاه رو ببینم.. وکیل داره.. اونجا بهت رایگ ...

برا اینکه اون پول پیشهم از دستم نره نمیدونم چیکار کنم

برا اینکه اون پول پیشهم از دستم نره نمیدونم چیکار کنم

میگم ک.. حتما برو دادگاه با وکیل صحبت کن.. بهت کمک میکنن مشاوره میده بهت میگ برای تامین خواسته باید چکار کنی.. هر چن بارم ک بخای میتونی بری پیشش صحبت کنی.. حالا ک وکیل نداری برای قدم ب قدم کارات از وکیل دادگاه مشاوره بگیر