2137
2106
عنوان

مهریه

277 بازدید | 50 پست

بچه ها میشه لطفاراهنمیی کنید

من شوهرم چیزی به نامش نداره که از طریق ثبت توقیف کنم فقط پول پیش خونه.

برای سکه ها چطور باید پیگیری کنم

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین

باهاش صحبت کن نداد وکیل بگیر

تاپیکام زکات علمم ... اگر مطالب طنز گذاشتم ، خندیدم ، حرف زدم ، نظر دادم ، گله کردم ، یا دردودل تعجب نکنید ! زیرا برای اینکه من یک انسانم انسان 😐 انقدر نگین تو دیگه چرااا یا قضاوتم کنید !!! 🥺... برای تاپیکای حاجت روایی و درمان با طب سنتی چون قفل میکنم که تاپیک مختصر و مفید بمونه اگر سوالی داشتید درخواست دوستی بدین و بپرسید مشکلی نیست 🌹 ... برای چهارشنبه های امام رضایی هم تنها یه تاپیک هست که از روز قبل تاپیکم بازه تا شما خواهران بی نصیب نمونید برای اونم اگر حرفی بود نتونستید تو تاپیک بگید میتونید خصوصی بهم بگید 💚 ... و در آخر عزیزان گروه حاجت روایی من اینجوریه که هر چله ای که برمیداریم باید ۴۰ نفر باشیم و هر روز به نیت یک نفر خونده میشه 🙂 حاجت روا باشید 💚

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2166
باکی صحبت کن چطوری میتونم سکه ها رو اجرا بذارم

با همسر سابقت یعنی نمیده ؟

با بزرگتراش

تاپیکام زکات علمم ... اگر مطالب طنز گذاشتم ، خندیدم ، حرف زدم ، نظر دادم ، گله کردم ، یا دردودل تعجب نکنید ! زیرا برای اینکه من یک انسانم انسان 😐 انقدر نگین تو دیگه چرااا یا قضاوتم کنید !!! 🥺... برای تاپیکای حاجت روایی و درمان با طب سنتی چون قفل میکنم که تاپیک مختصر و مفید بمونه اگر سوالی داشتید درخواست دوستی بدین و بپرسید مشکلی نیست 🌹 ... برای چهارشنبه های امام رضایی هم تنها یه تاپیک هست که از روز قبل تاپیکم بازه تا شما خواهران بی نصیب نمونید برای اونم اگر حرفی بود نتونستید تو تاپیک بگید میتونید خصوصی بهم بگید 💚 ... و در آخر عزیزان گروه حاجت روایی من اینجوریه که هر چله ای که برمیداریم باید ۴۰ نفر باشیم و هر روز به نیت یک نفر خونده میشه 🙂 حاجت روا باشید 💚
مگه چیزی به اسم مرد باشه میشه توقیف کرد اگه ارزشش برابر با مهریه باشه یا کمتر؟

هرچیزی ک به نامش باشه اره توقیف میشه بعد مزایده میدارن میفروشن برا زن

2165
2183
بنطرتون من بسازم. وقتی سیگار عرق تریاک مصرف میکنه ؟؟

خب چرا کمکش نمیکنه ترک کنه ؟!  اگه واقعا دوسش داشته باشی کمکش میکنی ترک کنه 

زندگی که فقط راحتی نیست، پستی و بلندی داره هر کسی هم به یه نوعی پستی و مشکلات داره اگه قراره تا به سختی رسیدیم جا بزنیم در بریم :/ خب اینجوری همه باید جدا شن از هم

خب چرا کمکش نمیکنه ترک کنه ؟!  اگه واقعا دوسش داشته باشی کمکش میکنی ترک کنه  زندگی که فقط ...

من خیلی جوون کندم که بداره کنار اما اون نمیخاد این سبک زندگیو دوست دارم که همش رفیق بازی کنه و دود و دم مصرف کنه و تنبی دربیاره کار نکنه و هزارمشکل دیگه

2191