2737
2734
عنوان

آنورکسیا😖

| مشاهده متن کامل بحث + 2656 بازدید | 34 پست
بخاطر اینه که هنوز اون افکار رو داری ، جلوی این افکار بایست و به خودت عذاب وجدان نده . متاسفانه دختر ...

واقعا نمیتونم تا میام این فکرارو بندازم بیرون از ذهنم دوباره مثلا یه آدم لاغر میبینم اون فکرا کیاد سراغم دوباره🥺

یعنی دختر داییتون هنوزم خوب نشده!؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
واقعا نمیتونم تا میام این فکرارو بندازم بیرون از ذهنم دوباره مثلا یه آدم لاغر میبینم اون فکرا کیاد س ...

نه متاسفانه و ممکنه خوب نشه ، چون چندین ساله ، تو خونه فقط هست اصلا بیرون نمیره. هیچ دارویی لب نمیزد ، حتی ویتامین ، خیلی لاغر شده ، واقعا نمیدونم این بیماری چرا اینجوریه ، دختر سالم و شاداب و زیبا ، الان اینجوری شده ، ببین باور کن اون لاغری مفرط اصلا زیبایی نداره همه فقط دلشون میسوزه و فکر میکنن طرف دور از جونت شده اسکلت ، اصلا فکر چاقی نکن ، تا چاق شدن خیلی راه داری ، از صحبت دکترت معلومه ، پس با خیال راحت غذا بخور ، بزار این فکرها ازت دور بشه . 

نه متاسفانه و ممکنه خوب نشه ، چون چندین ساله ، تو خونه فقط هست اصلا بیرون نمیره. هیچ دارویی لب نمیزد ...

خانوادش میدونن چنین بیماری داره؟! 

تا حالا براش کاری نکردن؟ 

آره بخدا خیلی بیماری بدیه اصلا آدمو دیوونه میکنه

منم اوایل وقتی خانوادم متوجه بیماریم شدن بردنم پیش یه یه روانپزشک که یه چند تا قرص داد و یه دونه هم آمپول و بعد به مامانم گفت تا یه هفته این دارو ها رو بخورم اگر غذا خوردم که هیچ وگرنه باید بستری بشم 

بابام وقتی اینو فهمید اصلا اجازه نداد حتی اون دارو ها رو هم بگیریم 

بعد بردم پیش یه دکتر طب سنتی معتبر اول طبع و مزاجمو دید و گفت اصلا چاق نمیشی و یه خورده باهام صحبت کرد و دلمو آروم کرد بعدم گفت همه ی این حرفا الکیه این مریضی و وسواس فکریت به خاطر غلبه‌ی سوداست و از سردی خوردن زیاد یه خورده بهم دارو داد و گفت یه دوره 20 روزه این دارو ها رو مصرف کنم و اصلا سردیجات نخورم و خیلی توصیه کردن گوشت توی شیشه بخورم که طبعش گرمه 

بعد از یک  هفته کاملا حالم خوب شد و دیگه همه چی میخوردم و اشتهامم خوب شده بود 

فقط الان یه وقتایی این وسواس میاد سراغم ولی خب خیلی زود خوب میشه مثلا سر صبحی این فکر افتاده بود تو سرم ولی به خودم گفتم کائنات اینجان تو به هرچی فکر کنی همون چیز به سرت میاد و شروع کردم به خوردن

شما هم با فامیلتون درمورد کائنات و کارهایی که میکنن صحبت کنید 

من خودم یه دونه دفتر برداشتم هرموقع این فکر میاد سراغم توی دفترم با کائنات صحبت میکنم درمورد اینکه نمیخوام چاق شم و میخوام لاغر بمونم و اینا و مطمئنم که خیلی جواب میده

آهان... 

یه کار دیگه ای هم که انجام میدم اینه که یه دونه کش انداختم دور مچم هرموقع وسواس فکریم خیلی میزنه بالا این کشو هی میزنم به دستم و خودمو تنبیه میکنم و تا حدودی هم تاثیر داشته 

ولی دونستن درمورد کائنات و صحبت کردن باهاشون خیلی خوبه 

2738

عزیزم با این قد و و وزنت ر ناراحت نمیشی باید بگم که اقلا ده کیلو کم داری به شدت

و این یعنی زیبایی اصلیت زمانی پیدا میشه که اون ده کیلو رو اصافه کنی

من یه دوست داشتم چهل کیلو بود ناز بود ولی نه زیاد

شد پنجاه کیلو انقدر ناز شده😍😍😍

من خودم اصلا اصلا چاق نمی‌پسندم

ولی برو بهترین برندهای دنیا رومانکن هاشونو نگاه کن

قد و وزن هاشونو ببین 

بی ام ای هاشونو حساب کن

بعد میبیمی تو بی ام ای پایین داری خیلی

اگر دکتر گفته هرچی بخوری چاق نمیشی باید بری پیش متخصص تغذیه تا کمکت گنه اصولی وزن اضافه کنی تا زیباتر بشی

تو الان چشمات خودتو جوری میبینه که نیستی

آدمایی که انورکسیا دارن همه اینطورن

خودشونو چاق میبینن در حالی که لاغرن

تو با قد 165 اگر 47 کیلو بشی عین مانگن های برندهای معتبر دنیا میشی

میشه واسه اموات خودت و بابای من یه فاتحه بخونی🙏؟

من خودم نوجوان بودم بولیمیا داشتم گعکه از ترس چاقی هرچی میخوردم برمیگردوندم

باعث شد ریفلاکس بگیرم برای همیشه و  خیلی دارم عذاب میکشم بابتش

کاش خدا منو ببخشه و خوب شم😭

ولی تو از من خیلی لاغرتری خواهری

مواظب خودت باش

بدن احتیاج به ماهیچه داره

تو الان پوست و اسکلتی

ورزش کن و تغذیه مناسب داشته باش تا بدنت ماهیچه پیدا کنه و زیبا بشی

عزیزم با این قد و و وزنت ر ناراحت نمیشی باید بگم که اقلا ده کیلو کم داری به شدت و این یعنی زیبایی ا ...

واییی مرسیییی از دلداریتون واقعا دلم آروم شد❤️

الان دیگه خیالم راحته هنوزم جا دارم واسه چاق شدن😍

بولیمیا؟  شبیه آنورکسیا هست یعنی؟  هنوزم خوب نشدین؟؟

آره مثلرهمونه

انورکسیا نمیخور همه چاق نشه

بولیمیا میخوره  عذاب وجدان میگیره میره بالا میاره از ترس اینکه چاق شه

بولیمیام خوب شده

ولی ریفلاکس گرفتم دریچه مری ام شل شده

2706