2703
2553
عنوان

آنورکسیا😖

2628 بازدید | 34 پست

سلام 

من تقریبا 4 ماه پیش به آنورکسیا شدید مواجه بودم به طوری که اصلا اصلا هیچی نخوردم فقط آب خوردم و با آب تونستم زنده بمونم

اما الان خیلی بهتر شدم فقط غذا خیلی میخورم یعنی همین جوری باید دهنم بجنبه همش میترسم نکنه چاق بشم 

یه بارم که رفتم دکتر گفت هرچی که بخوری چاق نمیشی ولی خب همش میگم مگه میشه همین جوری هی دهنت بجنبه و غذا بخوری ولی چذق نشی از طرفیم هرکی دور و برم لاغره کم خوراکه

به نظرتون میشه یه نفر یه عالمه غذا و خوراکی بخوره وری لاغر بمونه؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هر چی میخورم چاق نمیشم وقتی دکتر گفته نمیشی ، نمیشی نگران نباش

یعنی زیاد میخورین یا کم؟! 

چند تا دیگه از دوستامم هستن میگن ماهرچی میخوریم چاق نمیشیم ولی وقتی نگاه میکنم میبینم خیلی کم خوراکن😖

2720
یعنی زیاد میخورین یا کم؟!  چند تا دیگه از دوستامم هستن میگن ماهرچی میخوریم چاق نمیشیم ولی وقتی ...

اگر جلو دستم باشه زیاد

این کاربری دست دو نفره فاطمه و مبینا 💚 برای صاحب کاربری دعا کنید امام رضا شفاشو بده حالش خوب نیست 💔

واقعا زیاد میخوری یا خودت فکر میکنی زیاده؟ آخه کسیکه آنورکسیا داره خیلی کم میخوره و فکر میکنه که داره چاق میشه. بهرحال مراقب خودت باش ، اگرم واقعا خوب شدی بخور نگران نباش چاق نمیشی. این بیماری خیلی خطرناکه نزار ادامه پیدا کنه. 

2714
زیاد

واقعا؟ یعنی از نظر خودتون زیاده یا دیگران هم همینو میگن؟ 

یعنی شماهم همین جوری باید بخورین؟ 

ببخشید بخدا این سوالا رو میپرسم آخه سر صبحی یهو این وسواس دوباره اومد سراغم داره دیوونم میکنه🥺😓

من شیرینی جاتم زیاد میخورم آخه

واقعا زیاد میخوری یا خودت فکر میکنی زیاده؟ آخه کسیکه آنورکسیا داره خیلی کم میخوره و فکر میکنه که دار ...

بیماریم تقریبا دیگه درمان شده

مامانم میگه زیاد نمیخوری ولی خودم فک میکنم دارم پر خوری میکنم 

خیلی غذاهارو روی هم روی هم میخورم 

مثلا دیروز نهار که خوردم دوباره رو‌ش حلوا ارده خوردم دوبازه مسقطی خوردم نمیدونم چمه همین جوری باید دهنم بجنبه

واقعا؟ یعنی از نظر خودتون زیاده یا دیگران هم همینو میگن؟  یعنی شماهم همین جوری باید بخورین؟&nb ...

عزیزم بخور همه چی بخور چاقی لاغری چیه .مگه چقدر زنده ایم که لاغر چاقی مون بدرد بخوره. نخوری میگن لاغره بخوری میگن چاقه.پس بخور

انواع کارهای تایپی انجام می‌شود 🌺🌺
عزیزم بخور همه چی بخور چاقی لاغری چیه .مگه چقدر زنده ایم که لاغر چاقی مون بدرد بخوره. نخوری میگن لاغ ...

یه وقتایی خودمم همینو میگم ولی یه کم که غذا میخورم عذاب وجدان میگیرم هی خودمو اذیت میکنم😖

بیماریم تقریبا دیگه درمان شده مامانم میگه زیاد نمیخوری ولی خودم فک میکنم دارم پر خوری میکنم  ...

اگه مامانت میگه مطمئن باش زیاد نمیخوری ، بارکلا دختر خوب بخور نگران نباش چاق نمیشی 

اگه مامانت میگه مطمئن باش زیاد نمیخوری ، بارکلا دختر خوب بخور نگران نباش چاق نمیشی 

همش فکر میکنم مامانم داره دروغکی میگه چیزی نمیخوری که من غذامو بخورم😖😓

یه وقتایی خودمم همینو میگم ولی یه کم که غذا میخورم عذاب وجدان میگیرم هی خودمو اذیت میکنم😖

بخاطر اینه که هنوز اون افکار رو داری ، جلوی این افکار بایست و به خودت عذاب وجدان نده . متاسفانه دختردایی من به این بیماری چندسال مبتلا شده ، و اصلا حرف دکتر و هیچ کس رو گوش نداد خیلی کم میخوره و از زندگی افتاده ، دختر زیبا و خوش هیکل الان شده خیلی لاغر . تمام زندگی رو تحت شعاع قرار میده خیلی مراقب باش که دوباره تو دام این افکار نیافتی ، مطمئن باش لاغر قشنگ نیست یکم توپر بشی خیلی هم زیباست . 

2706