2726

الهی فداااش♥️

عزیزم این چیزا رو به کسی نشون به چشمش میشه بچه

اگه اومدم و درباره خانوادم با عصبانیت تاپیک زدم لطفا اول این تاپیکو بخون بعد بیا سرزنشم کن من فقط برای درد و دل میام اینجا💔https://www.ninisite.com/discussion/topic/6771793/از-هیچ-کس-شانس-نیاوردم?page=1

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ای جونم خدا برات حفظش کنه 😍😍😍😍😍😍

روزمو ساختی😍

ای خدا داره دست تکون میده 🥺😍

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷
ممنون عزیزم⁦❤️⁩😍 اره⁦☺️⁩

😘😘😍❤️

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷
خدا نگهدار جوجه نازت باشه.  تاپیکتو ب فال نیک میگیرم منم ساعت 11 ان تی دارم.  با کلی است ...

ممنون عزیزم همچنین نی نی شما⁦❤️⁩

بسلامتی ان شاءالله 

فقط کلی چیز شیرین بخور قبلش و مثانه ات هم خالی باشه 

قربونت.  چشم ممنون بابت راهنماییت عزیزم.  برام دعا کن💖

خواهش میکنم

حتما عزیزم😍 برگشتی خبرشو بهم بده 

نی نی من دیروز به پهلو‌ خوابیده بود تکون نمیخورد دکتر سونوش کنه از ساعت 4 تا 10/5 شب سه بار سونو شدم تا آخر یکم چرخید شیطون ولی جنسیتش مشخص نشد حتی حدودی

2706