2194
2106

😍❤🌹🌈جووون ک 

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه قانونی هست که میگه توالان گذشته ی آیندتی پس جایی واسه پشیمونی نزار          دخترم خداتوروجای همه نداشته هام بهم داد😍۱۴۰۰/۳/۱۲بی بی چکم مثبت شد 😍🧿   

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166

ای جان😍

امام علي (ع)در ترسيم مظلوميت و غربت فرزندش مهدي (عج) مي فرمايد: «صاحب هذا الامر الشريدُ الطريدُ الفريدُ الوحيد؛ صاحب اين امر، همان رانده شدهِ دور شده يگانه و تنها است»واسه ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرست لطفا💚🌱                goftino.com/c/0J0xHX

آخی 😍

خدا حفظش کنه

تاپیکام زکات علمم ... اگر مطالب طنز گذاشتم ، خندیدم ، حرف زدم ، نظر دادم ، گله کردم ، یا دردودل تعجب نکنید ! زیرا برای اینکه من یک انسانم انسان 😐 انقدر نگین تو دیگه چرااا یا قضاوتم کنید !!! 🥺... برای تاپیکای حاجت روایی و درمان با طب سنتی چون قفل میکنم که تاپیک مختصر و مفید بمونه اگر سوالی داشتید درخواست دوستی بدین و بپرسید مشکلی نیست 🌹 ... برای چهارشنبه های امام رضایی هم تنها یه تاپیک هست که از روز قبل تاپیکم بازه تا شما خواهران بی نصیب نمونید برای اونم اگر حرفی بود نتونستید تو تاپیک بگید میتونید خصوصی بهم بگید 💚 ... و در آخر عزیزان گروه حاجت روایی من اینجوریه که هر چله ای که برمیداریم باید ۴۰ نفر باشیم و هر روز به نیت یک نفر خونده میشه 🙂 حاجت روا باشید 💚
2050

😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

ماشاءالله خدا حفظش کنه🥰🥰🥰🥰😍😍

😍😍😍 دختر من خواب بود کلا😁

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نیمه شعبان بی بی چکم مثبت شد   روز تولد امام حسن صدای قلبش و شنیدممم😍😍😍😘این حس شاد و واسه تمام زنان سرزمینم آرزومندم .....خوش اومدی به دنیای من و بابایی دخترم😍😍😍 
😍😍😍 دختر من خواب بود کلا😁

نی نی من بیدار بود ولی شیطون 

از ساعت 4 رفتم سونو تا 10/5 شب 

سه بار سونو شدم 

به پهلو لم داده بود تکون نمیخورد دکتر سونوش کنه😅😅

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍  ...

خسته_نباشی_دلاور#  

Cheers to me 🥂.                                                       https://harfeto.timefriend.net/16370624395029
2183

الهی فداااش♥️

عزیزم این چیزا رو به کسی نشون به چشمش میشه بچه

اگه اومدم و درباره خانوادم با عصبانیت تاپیک زدم لطفا اول این تاپیکو بخون بعد بیا سرزنشم کن من فقط برای درد و دل میام اینجا💔https://www.ninisite.com/discussion/topic/6771793/از-هیچ-کس-شانس-نیاوردم?page=1
الهی فداااش♥️ عزیزم این چیزا رو به کسی نشون به چشمش میشه بچه

خدا نکنه عزیزم⁦❤️⁩

چشم ممنون از راهنمایی و دلسوزیت😍😘

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35