2733
2734
عنوان

خونریزی لانه گزینی

1427 بازدید | 15 پست

خانومایی که باردار بودن یا ب تازگی باردار شدن ایا خونریزی لانه گزینی داشتید ؟ ما حدود یکی دو هفته پیش برای بارداری اقدام کردیم و الان دو روز مونده ب موعد پریودم خونریزی کمی به رنگ قرمز و قهوه ای دارم فعلا لخته خون ندیدم از دیروز شروع شد و‌ سریع قطع شد و الان ک تاپیک میزنم باز شروع شده دیشب یکم دلدرد و کمر درد و گرفتگی داشتم ولی الان نه  ، بوش هم مثل خون پریودیه ، احتمال هست باردار باشم ؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خونریزی لانه گزینی یه لکه بینی کم و مختصریه و تمام

آلبالوهای مامان دوستون دارم🧸🍒🐤 🍭 🌸 میرسد آن روز ک چرخ بر مدار حق بگردد💖 روزی از میان این همه درد امید می روید🧚‍♀️
2731
اخه من نطریات اونایی ک مثبت شده تستشون رو خوندم نوشته بود حتی تا دو سه روز هم احتمال خونریزی هست

شاید... برای من ک دوبار این مدلی بود 

آلبالوهای مامان دوستون دارم🧸🍒🐤 🍭 🌸 میرسد آن روز ک چرخ بر مدار حق بگردد💖 روزی از میان این همه درد امید می روید🧚‍♀️
2738
سلام شما باردار بودین؟ منم شرایط شمارو دارم  قطع و وصل میشه مثل قبل نیست خونریزیم

سلام عزیزم ، نه نبودم 🙁 دو‌سه روز خیلی کم بود و قطع و وصل میشد ولی روز چهارم بیشتر شد و متوجه شدم پریودیه خیلی خورد تو ذوقم :)

سلام شما باردار بودین؟ منم شرایط شمارو دارم  قطع و وصل میشه مثل قبل نیست خونریزیم

اگه بعد دو سه روز خونریزیت کلا بند اومد و تموم شد دو سه روز دیگه صبر کن اگه پری نشدی بیبی چک بزن انشالله ک باردار باشی

2706