2726
عنوان

دکتر زنان

203 بازدید | 14 پست

سلام 

من با مامانم رفتیم دکتر زنان ، با عرض معذرت مشکل خروج باد از واژن داشتم مجردم ، گفت بخاب معاینه کنم ، یکم بعد گفت ناراحت میشی مامانتم ببینه ، من احمق از خجالت گفتم بله ، بعدا با خودم فکر کردم که بعنی منظورش چی بوده ، مامانم چی رو باید ببینه نکنه مشکلی دارم از لحاظ پرده ، از اونروز دارم دیوانه میشم شبام با گریه رد میشه جرئتم ندارم دوباره برم دکتر

راستی گفت که عفونت قارچی شدید داری ولی نمیدونم فک کرده خبریه من نمیخام کسی بدونه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گفت عفونت قارچی داری برات چی نوشت استفاده کنی؟؟

برام پماد و قرص نوشت به دانشجوهاشم گفت دختره دارو ننویسید

ولی همش فکر می کنم عمدا اونطوری گفت که مثلا اگه رازی چیزی باشه حفظ کنه

2728

نترس گلم اینا همش فقط تو ذهنته،هیچ مشکلی نداشتی در ضمن مگه دکتر بات تعارف داره اکه چیزی بود راحت میگفت،بات صحبت کرده که حین معاینه حواست پرت شه استرس نگیری همین 

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟! 
ی زمانی بخاطر جهل و نادونی موفع پریود با عرض معذرت با انگشت اون ناحیه را محکم میشستم

اصلا با شستن هیچی نمیشه نترس

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟! 

عزیزم اتفاقا برا اینکه ببینه راحتی یا نه گفته مامانت باشه یا نه ، من خودم هم با اینکه متاهلم یه مورد اینجوری پیش اومد با مامانم نرفتم ، منشی گفت باهم برین پیش دکتر گفتم نه یکی یکی میریم چون از مامانم خجالت می‌کشیدم و همین طور مامانم از من 

فقط اون پماد رو مصرف نکن چون به پرده آسیب می‌زنه، اگه نگران هستی که با انگشت آسیب دیده یا نه برو یه دکتر دیگه بهش بگو میخوای نوع پرده اتو بفهمی ، قضیه انگشت رو نگو ، انشالله که نگرانی بی مورد داری

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞
برام دعا کنید لطفا

نگران نباش عزیزم دعات میکنم 

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞

سلام 

درباره این تاپیک خواستم  دور از جون بلا نسبت به همه احمق هایی مثل خودم که روز و شبشون رو خاطر این مسئله برای خودشون جهنم کردن بگم من رفتم دکتر معاینه کرد گفت سالمی

برید دکتر و مثل من کم عقل بدن خودتون رو با عکسای تو نت مقایسه نکنید واقعا دلم برای خودم میسوزه این چند وقت بقدری زندگیم رو جهنم کردم و به هیچکس هم نمیتونستم چیزی بگم 

2706