2137
2106

خریدزعفران نگین بهرامن درخاص ترین بسته بندی ارسال رایگان!

برو باشگاه

تاپیکام زکات علمم ... اگر مطالب طنز گذاشتم ، خندیدم ، حرف زدم ، نظر دادم ، گله کردم ، یا دردودل تعجب نکنید ! زیرا برای اینکه من یک انسانم انسان 😐 انقدر نگین تو دیگه چرااا یا قضاوتم کنید !!! 🥺... برای تاپیکای حاجت روایی و درمان با طب سنتی چون قفل میکنم که تاپیک مختصر و مفید بمونه اگر سوالی داشتید درخواست دوستی بدین و بپرسید مشکلی نیست 🌹 ... برای چهارشنبه های امام رضایی هم تنها یه تاپیک هست که از روز قبل تاپیکم بازه تا شما خواهران بی نصیب نمونید برای اونم اگر حرفی بود نتونستید تو تاپیک بگید میتونید خصوصی بهم بگید 💚 ... و در آخر عزیزان گروه حاجت روایی من اینجوریه که هر چله ای که برمیداریم باید ۴۰ نفر باشیم و هر روز به نیت یک نفر خونده میشه 🙂 حاجت روا باشید 💚
2166
2165

برو باشگاه 😶

وای از دنیا ک یار از یار میترسد                                               غنچه های تشنه از گلزار میترسد 🥀                                                   عاشق از اوازه دیدار میترسد                                                            پنجه خنیاگران از تار میترسد                                                            شهسوار از جاده هموار میترسد                                                      این طبیب از دیدن بیمار میترسد                                              سازها بشکست و درد شاعران از حد گذشت                                          سالهای انتظاری بر من و تو بد گذشت 🖤
2183