2737
2734
عنوان

خواب دیدم یا مردم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 410 بازدید | 52 پست
من که با خودم قهر نیستم

شما با خودت قهری،و کم‌کاری خودتو داری به خدا نسبت میدی و قهری باهاش،اول خودتو پیدا کن مطمئن باش خدا راه درست رو پیش پات قرار میده

من همان آینده حال مغرور توام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دردت چیه ؟؟چرا قهری؟؟منم قهر بودم یه مدت ولی برا خودم نه به خاطر بابام ، چون پدرم خیلی بد مریض بود

دردم که فقط درد خودم نیست کلا بنظرم خدا ناعادله

بدی هات خوبی هاتو از یادم برد 
2731
منم بعد از ۱ سال نشونه فرستاده ولی من هنوزم نمی‌خوام آشتی کنم ته دلم صاف نیست

اگه بزرگترین گناه رو میکردی خدا میبخشید ولی منو تویی که بنده ای بیش نیستیم چرا اینهمه ادعا داریم

منم بعضی وقتا خیلی دلخور میشم ولی بعد میگم خاک تو سرت کی هستی که از خدا دلخور بشی

عزیزم بدون که خدا کوچیکترین کارش حکمت بزرگی داره که منو تو ازش بی خبریم

واسه پروفم که شما کاربرا گزارش زدین  .واسه امضامم که نی نی یارجان اخطار دادن ،دیگه چه دلخووووشی میمونه برام عرررررررر بازم شراره موهارو دیوونه کرده مامانش دلاشو عروسکی شونه کرده🚶🏿‍♀
چی شد؟

مریص شد ، پدرم به نماز بی اهمیت بود آدم خوبی بود ، خیلی خیلی مهربون بود اما نمازهای رو نشسته میخوند دیر میخوند اهمیت نمی‌داد،  متاسفانه فلج شد و دیگه اصلا نتونست ایستاده بخونه 

2738
مریص شد ، پدرم به نماز بی اهمیت بود آدم خوبی بود ، خیلی خیلی مهربون بود اما نمازهای رو نشسته میخوند ...

عزیزم انشالله که حالشون خوب بشه

ولی بیماری رو به عقوبت گناه ربط ندیم آخه ایشون که گناهی نکردن

بر فرض یکی هم گناه کنه دلیل نمشه که سریع خدا عذابش کنه خدا خیلی رحیمه و عادل 

خدا ظالم نیست

آهای فلک که گردنت از هممون بلندتره به ما که خسته ایم بگو خونه ی باهار کدوم وره؟

حتما خدا هنوز دوست داره که اینطوری شدی

هیچ وقت از کمک خدا غافل نشو

خدا که دیگه به من نگاهم نمیندازه

شادی رو میشه تو تاریکترین لحظات پیدا کرد، فقط اگه یه نفر یادش باشه که چراغو روشن کنه🧙‍♂️⚡   

شاید این زن روخدافرستاده تابهت هشدار بده

مرگ نبوده توباهاش رفتی توی عالم دیگه

ویجایی که مثل خونتون بوده

پس به خدابرگرد 

چه ساعتی این خابو دیدی؟

اندر احوالات ماناگفته هاست..خاموشم و[ غم ] دراستخوانم میگدازد.....🖤🥀
شاید این زن روخدافرستاده تابهت هشدار بده مرگ نبوده توباهاش رفتی توی عالم دیگه ویجایی که مثل خونتون ...

از ساعت ۱تا ۴،۳۰صبح وقتی از خواب پریدم ۴،۳۰بود

بدی هات خوبی هاتو از یادم برد 
یعنی هنوز  تردید داری؟؟ خوب برگرد دیگه  کار بابای من رو نکن  بابام خواب دید که بهش ...

میشه  بیشتر  توضیح  بدی   

من  هم  سال  ها  چنین  خوابی  دیدم  و  هنوز  نمازمو  درست  بخونم !

2706