2410
2553
عنوان

ساعت ۸ باید بیدار باشم

| مشاهده متن کامل بحث + 452 بازدید | 63 پست

بیداربمونی بهتره

آره تخسم..!!!👈👑من واسه بستن بندکفشمم خم نمیشم پامومیارم بالا👑👈زیادشروورمیگن پشتم...👉بیخیااااال...!!!🖤🖤🖤همه،روازذهنم شستم یادگرفتم ازاین ب بعددستموبزارم روقلبم 💔وبگم خواهشاً خفه خودم میدونم چیکارکنم توفقط هیس🖤🖤واسه نگه داشتن کسی تلاش نمیکنم چون موندنی راهشوبلده رفتنی هم بهانه،شوپیدامیکنه...💘
منم ۷ و ربع باید برم سر کار که بریم تا ۸ با همکارا بدویم😩😩😩😩 نخواب برو حموم

حموم هم فایده نداره ، باید از خونه برم بیرون 

آقا هستم آقا هستم آقا هستم اقا هستم اقا هستم آقا هستم اقا هستم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
عجببببببب😐😁 من ازین شانسا ندارم😑

شاید کلاس تو هم تشکیل نشد نا امید نباش 

میگن روز قیامت نی نی یارا رو میارن ب صف میکنن ازشون میپرسن ب کدامین گناه این کاربری رو میترکوندین ؟! اونوقت من قیامت ب پا میکنم 😕😏😄
پاشو یه چای بخور سرحال شی اینجوری که تو میگی نخوابی بهتره😂

به نظرت برم بیرون؟ یه پارک بغل خونمونه ، برم گنجشکارو بشمرم😐😂

2714
پرده ها رو بکش کنار کولرم خاموش کن گرمت که بشه خوابت نمیاد تا کلاسا شروع شه😂

کولر خاموشه ولی زیر پتوعم😐

باید روشن کنم تا نخوابم🙄

شاید کلاس تو هم تشکیل نشد نا امید نباش 

۸ تا ده یه کلاسه ، ده تا دوازده یه کلاس ، یک تا ۳ هم یه کلاس دیگه ، دو تاش فیزیک یکیش ریاضی عمومی😑

تصویب شد😁

اونم باافتخااااااااااار👏👏👏

آره تخسم..!!!👈👑من واسه بستن بندکفشمم خم نمیشم پامومیارم بالا👑👈زیادشروورمیگن پشتم...👉بیخیااااال...!!!🖤🖤🖤همه،روازذهنم شستم یادگرفتم ازاین ب بعددستموبزارم روقلبم 💔وبگم خواهشاً خفه خودم میدونم چیکارکنم توفقط هیس🖤🖤واسه نگه داشتن کسی تلاش نمیکنم چون موندنی راهشوبلده رفتنی هم بهانه،شوپیدامیکنه...💘
کولر خاموشه ولی زیر پتوعم😐 باید روشن کنم تا نخوابم🙄

اها 😂من روش بیدار کردنم همیشه خاموش کردن کولر بود😂پس بهتره بری یه کاری انجام بدی تا خوابت نبره البته سمت درس نرو بدتر میخوابی😂

دخترم😌نگید دخترو چه به فوتبال🤫💙 اگه مخالفی نظر منو پاسخ نده  درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی خانم ها
اها 😂من روش بیدار کردنم همیشه خاموش کردن کولر بود😂پس بهتره بری یه کاری انجام بدی تا خوابت نبره الب ...

کف زمین سرد حیاط بخوابم؟ 😐

2706