2733
2734
عنوان

ساعت ۸ باید بیدار باشم

| مشاهده متن کامل بحث + 452 بازدید | 63 پست
رو یه برگه بنویس ساعت ۸ بیدارم کنید بذار تو اشپزخونه مامانت میبینه بیدارت میکنه 

مامانم الان بیداره😐

بابام مثلا بیدارم می‌کنه ، من یه چیزی میگم یه چیز می‌شنوی ، خیییییلی بد بیدار میشم ، مطابق ندارم ، چیزی هم نیس که بخوام از خودم تعریف کنم ، بابام با فحش و لگد صدام میزنه آخرش هم بیدار نمیشم 😑

آقا هستم آقا هستم آقا هستم اقا هستم اقا هستم آقا هستم اقا هستم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بخواب صدای آلارم گوشیتم زیادکن

آره تخسم..!!!👈👑من واسه بستن بندکفشمم خم نمیشم پامومیارم بالا👑👈زیادشروورمیگن پشتم...👉بیخیااااال...!!!🖤🖤🖤همه،روازذهنم شستم یادگرفتم ازاین ب بعددستموبزارم روقلبم 💔وبگم خواهشاً خفه خودم میدونم چیکارکنم توفقط هیس🖤🖤واسه نگه داشتن کسی تلاش نمیکنم چون موندنی راهشوبلده رفتنی هم بهانه،شوپیدامیکنه...💘
2728
میشی آلارم گوشیت چنبار کوک کن خواب بمونی بیدارت کنه

آلارم حرفه ای دارم ، باید یه محاسبه ریاضیاتی حل کنم تا غیرفعال بشه ، ولی بیدار میشم اونو قطع میکنم بازم می‌خوابم ، روحمم نمی‌فهمه😐💔😑

مامانم الان بیداره😐 بابام مثلا بیدارم می‌کنه ، من یه چیزی میگم یه چیز می‌شنوی ، خیییییلی بد بیدار ...

خوبه که بهتر بیدار میشی 😂

دخترم😌نگید دخترو چه به فوتبال🤫💙 اگه مخالفی نظر منو پاسخ نده  درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی خانم ها
آلارم حرفه ای دارم ، باید یه محاسبه ریاضیاتی حل کنم تا غیرفعال بشه ، ولی بیدار میشم اونو قطع میکنم ب ...

پس بیدار بمون

دخترم😌نگید دخترو چه به فوتبال🤫💙 اگه مخالفی نظر منو پاسخ نده  درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی خانم ها
2738

من که زمان دانشگاه اینجوری بودم که هر صبحی  از شدت خواب میخواستم بالشو گاز بگیرم رو نفسم پا میذاشتم و با جون کندن میرفتم  دانشگاه استاد نمیومد .دیگه جوری شده بود وقتی خیلی خوابم میومد می‌خوابیدم تخت بعد ساعت ده که میرفتم دانشگاه بچه ها میگفتن کلاس ساعت هشت تشکیل نشده .ب همین سوی چراغ 😎

میگن روز قیامت نی نی یارا رو میارن ب صف میکنن ازشون میپرسن ب کدامین گناه این کاربری رو میترکوندین ؟! اونوقت من قیامت ب پا میکنم 😕😏😄
خاموش میکنم باز می‌خوابم ، اون موقع اصلا ارادم دست خودم نیست😑

وای چقدمثه من منم خاموش میکنم می‌خوابم بعداک بیدارمیشم فک میکنم گوشیم مشکل داره 

آره تخسم..!!!👈👑من واسه بستن بندکفشمم خم نمیشم پامومیارم بالا👑👈زیادشروورمیگن پشتم...👉بیخیااااال...!!!🖤🖤🖤همه،روازذهنم شستم یادگرفتم ازاین ب بعددستموبزارم روقلبم 💔وبگم خواهشاً خفه خودم میدونم چیکارکنم توفقط هیس🖤🖤واسه نگه داشتن کسی تلاش نمیکنم چون موندنی راهشوبلده رفتنی هم بهانه،شوپیدامیکنه...💘
روش های خاموش کردن آلارمه😐

پاشو یه چای بخور سرحال شی اینجوری که تو میگی نخوابی بهتره😂

من که زمان دانشگاه اینجوری بودم که هر صبحی  از شدت خواب میخواستم بالشو گاز بگیرم رو نفسم پا میذ ...

عجببببببب😐😁

من ازین شانسا ندارم😑

2706