2733
2734
عنوان

بچه ها بساین از رفتارای رو مخ دوستان یا فامیلاتون بگید و

| مشاهده متن کامل بحث + 483 بازدید | 46 پست
خیلییی چندش اوره یا خودش میگه بدم میاد کسی دست تو کاسه ترشی یا ظرف غذا کنه خودش پنجه هایش همش تو ظرف ...

ی بار مهمونی رفتیم ی نفر با قاشق خودش زد تو ظرف خورشت ک اون وسط بود واسه همه بود 

ی ملاقع مخصوص بودا اما اون دوبار قاشق خودشو زد تو اون غذا 

🙄😥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان شماها فین نمیکنید؟😐😂😂😂😂😂😂 واه واه واه راس میگید زنه رفته فین کرده چ کارههههه زشتییییییی ...

اون ک من دیدم صداش تو کوچه و خونه همسایه می اومد 😤😖 تصورشم بده 

😪

2728
ی بار مهمونی رفتیم ی نفر با قاشق خودش زد تو ظرف خورشت ک اون وسط بود واسه همه بود  ی ملاقع مخصو ...

خیلی حالت تهوع اوره من خودم کلا وسواسم

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الان شماها فین نمیکنید؟😐😂😂😂😂😂😂 واه واه واه راس میگید زنه رفته فین کرده چ کارههههه زشتییییییی ...

نه والا حالا میکنن هم بکنن نه اینکه خودشون پاره کنند همه بفهمن چی دراومد ازشون 

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

زن باید با عشوه و ملیح فین کنه اصلا چه معنی میده فین کنه باید فینشو نگه داره واه واه

💜👶❤
بنظرم هرکس یه شخصیتی داره که شاید از نظر ما چیپ باشه ولی از نظر خودش خوبه و اینجوری خوشحاله باید بز ...

دقیقا . فضولی و سرک کشیدن بده . مادرشوهر من یه خط کش دستش گرفته میگه فلان کار بده فلان کار خوبه اینکارو نباید انجام داد یا همش سرزنش میکنه درصورتی که هیچکدوم از کارا و رفتارا بهش آسیب نمیزنه . فقط مرض داره دخالت کنه تو زندگی بقیه . 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
2738
مثلا تف کردن تو خیابون که بی فرهنگیه تمامه یا پاک کردن بینی با آستین اینا چیزیه که از بهداشتو فرهن ...

. تف تو خیابونو خیلی دیدم 🤦‍♀️یکی تو تاکسی کنار ما بود بلند بلند اروغ میزد  

یکی از اقوام 

منفی بافه و ب شدت غرغرو

چه خوب میشد که در کنار زیبایی ظاهریش ب رفتارشم اهمیت میداد 

ادم میشناسم وقتی میره عروسی مهمونی تولد اینا ،اگه بعدش یه بلایی سرش نیاد یعنی چشم نخورده،و اگه چشم نخورده باشه به این باور میرسه که به اندازه کافی زیبا نبوده😢
یکی از اقوام  منفی بافه و ب شدت غرغرو چه خوب میشد که در کنار زیبایی ظاهریش ب رفتارشم اهمیت می ...

همه چی باهم درحد اعتدال خوبه 

یکیو میشناسم بیرون ک میره خیلی ب خودش میرسه اما کافیه بری خونشو ببینی همه چی رنگ میبازه 

مشخصه ی خانم هرجقدم ظاهرش ساده باشه اما اخلاقش خوب باشه بیشتر ب دل میشینه 

👌حق با شماست 

ولی شاید ما خودمونم اشکالاتی داریم بالاخره بدون عیب نمیشه 

اما الان ک میگین دارم مببینم چقد اطرافیان میتونن از اخلاق خوش و ویژگی های مثبت خودشون استفاده کنن هم زندگی خووشون بهتر میشه هم دل خیلیا بدست میاد 

همه چی باهم درحد اعتدال خوبه  یکیو میشناسم بیرون ک میره خیلی ب خودش میرسه اما کافیه بری خونشو ...

بله دقیقا

با فرمایشت عزیزدلم موافقم

تا حالا از این دید بهش نگاه نکرده بودم 

ادم میشناسم وقتی میره عروسی مهمونی تولد اینا ،اگه بعدش یه بلایی سرش نیاد یعنی چشم نخورده،و اگه چشم نخورده باشه به این باور میرسه که به اندازه کافی زیبا نبوده😢
بله دقیقا با فرمایشت عزیزدلم موافقم تا حالا از این دید بهش نگاه نکرده بودم 

لطف داری ⚘

من قبلا شاید تا پارسال خیلی بی حوصله بودم دوس داشتم تند تند مثلا ظرفارو بشورم‌تموم شه تندی برم کارمو انجام‌بدم‌بیام اما تازگیا ی کم تغییر رفتار دادم عجله رو از زندگیم حذف کردم خیلی باحوصله ترشدم خیلی زندگی ب دلم میشینه  اگه ادمای ازاردهنده اطرافم چیزی بگن بجای اینکه تندی بزنم تو پرشون و منم مثل خووشون‌باشم 

ارومتر حرفمو میزنم چن ثانیه صبر میکنم بعد جواب میدم 

یا اصن هروقت میخواستم برم جایی سریع لباس می پوشیدم میرفتم الان ی کم بیشتر و با سلیقه تر خودمو اماده میکنم اول ازهمه خودم لذت می برم 

کلا منظورم اینه ک ادم ممکنه رفتارایی رو داشته باشه ک خودشم باهاش حال نمیکنه چ برسه به دیگران 

اینم بگم ی دوست خیلی صمیمی دارم ک البته فامیل نزدیکمه اون دختر انقد شلخته و بی نظم هست هروفت من دیدمش توخونه موهاش بهم ریخته بود همیشه حال نداره همیشه میگه نهار نخوردم حال نداشتم شام بخورم 🙄🙄😑😑😑 بعد خودش هزاربار گفته از این کارام بدم میاد بهم بگو چیکارکنم  میام ادم‌بشم ترک کنم باز دوروز بعد شلخته میشم این یعنی اراده نداره نمیخواد از ته دلش خوب یشه بهتر بشه 

حیفه ادم زندگیشو ازش لذت نبره چندتا تغییر ساده باعث خوشحالی ادم میشه 

2706