2733
2734
عنوان

بچه ها بساین از رفتارای رو مخ دوستان یا فامیلاتون بگید و

| مشاهده متن کامل بحث + 483 بازدید | 46 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینکه آدم بخواد چیزی یاد بگیره عالیه..

ی وقتا ادم ی کارایی میکنه ک خودش حواسش نیس بعد همون مورد رو تو دیگری میبینه میفهمه ک اع چبد زشت بود 

بعد دیگه انجام نمیده  من تو خوابگاه بودم دختره ساعت استراحت چیپس و پفک میخورد و صدای خوردنش باعث مزاحمت میشد 😑فک کن خوب این همه یاعت تو روز تو باید الان ک خوابن بیای باور کن چندروز تکرارش کرد اخرش دوستم بهش تذکر داد 

یا مثلا یکی از دخترای فامیل ما همه میگن خیلی شلنگ تخته میندازه و بد راه میره واقعا وقتی راه میره دستا و پاهاشو خیلی محکم و با زاویه حرکت میده 

این دست خودش نبود مامانش بهش گفته بود قشنگ و منظم راه برو اونم سعی میکنه بهتر بشه 

اینجوری خوب ادم قشنگ تر و سنگین تره ظریف تره 

2728
این الان چیز خاصیه که رو مخت رفته؟🙄

منظورم اینه اینو دیدم خوب وقتی قشنگ میتونه دستش بگیره چرا مچاله کرده 

.

ادم باید یادبگیره  میتونم من یادبگبرم انجام ندم ک 

شاید بعدا رو مخ دیگری بودم 

2738
یعنی چ وقتایی اینکارو میکنه۰😈

والا اول صبح با فینش همه رو بیدار می‌کنه آدم حالت تهوع میگیره و هرموقع که احساس فین داشته باشه

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
والا اول صبح با فینش همه رو بیدار می‌کنه آدم حالت تهوع میگیره و هرموقع که احساس فین داشته باشه

🙃ادم عقش میگیره 

همسایه جاریمم اینطورع ی شب رفتیم خونش صبح ک پاشده بود تو حیاط صداش می اومد ببین پقد بلند بود ک صداش تو خونه جاریمم می اومد 

😕😶😶زشت بود حرکتش

بنظرم هرکس یه شخصیتی داره که شاید از نظر ما چیپ باشه ولی از نظر خودش خوبه و اینجوری خوشحاله باید بز ...

اون ک صددرصد  یعنی موردی تو کسی ندیدی ک برات ازاردهنده باشه و بگی حواسم باشه من اتجامش ندم؟🤔

🙃ادم عقش میگیره  همسایه جاریمم اینطورع ی شب رفتیم خونش صبح ک پاشده بود تو حیاط صداش می اومد ب ...

خیلییی چندش اوره یا خودش میگه بدم میاد کسی دست تو کاسه ترشی یا ظرف غذا کنه خودش پنجه هایش همش تو ظرفاس ، من خودم خیلی رعایت میکنم شاید واسه همین به چشم میاد

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

الان شماها فین نمیکنید؟😐😂😂😂😂😂😂

واه واه واه راس میگید زنه رفته فین کرده چ کارههههه زشتییییییییی