2703
2553
عنوان

توروخدا کمکم کنید😭😭😭😭+عکس

2682 بازدید | 22 پست

سلام دخترم 9ماهشه از مبل افتاد رون پاهاش ترک برداشته آتل گرفتن پاهاشو ولی از بس تکون خورد جابجا شد و مجبور شدیم گچ بگیریم دوتا پاهاش و گچ گرفتن تکون نخوره باز کمرشو میاره بالا پاهاشو اینور اونور می‌کنه میترسم باز جوش نخوره از طرفی هم میترسم پاهاش پرانتزی بشه خیلی بی تابی می‌کنه باید 4تا6هفته بمونه تو گچ بهش پای مرغ پاچه گوسفند قلم قلوه میدم دعا کنید سر یه ماه خوب بشه

نگران نباش 

عزیزم بچه شما اولین بچه ایی نیس که پاش شکسته 

گلم با نگرانی چیزی درست نمیشه 

روحیتو ببر بالا ....حالا بچه تورو ببینه فک میکنه پاش چش هست ک تو  انقد نگرانی .

غذاهای مقوی بهش بده 

واسش فیلمو کارتونی ک دوس داره بزن نگا کنه ک حواسش پرت شه 

ک اگه دردی هست یادش بره و پاشو تکون نده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شاءالله هر چه زودتر خوب بشه ❤

در دنیا چیزهای خوبی وجود دارد که می‌توان برایشان جنگید.                                                                                   جی.آر.آر.تالکین 
2720
2714

الهی بگردم...نوه عمه منم همینطور شد....همین حدود سن.اون از بین نرده ها پرت شده بود پایین لگنش شکسته بود.همینطوری گچ گرفته بودن.خیلی سخته....حوصلش سر میره و بهانه میگیره.تحمل کن عزیزم.بازیهای بدون حرکت باهاش بکن.فیلمای متنوع کارتونی برلش ززار طرش گرم شه.....ان شاءالله زود خوب میشه.نوه عمه من الان ماشاالله خانومیه برا خودش.کلاس هفتمه و شکرخدا مشکلی هم نداره.برا تحرکش هم نترس.جوش میخوره.

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....

عزیزم نگران نباش بچه س پاهاش زود خوب میشه چون گچ گرفتن دیگه نگرانی برای پرانتزیو این داستانها نداشته باش کمرشم تکون بده به پاس فشار نمیاد فکربدنکن بخدا توکل کن اولین بچه ای نیست که اینجوری شده که

2706