2737
2734
عنوان

سلام دست نامحرم گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 2525 بازدید | 92 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونم اخه قبلش یکی ازدوستای تلگرامیم میگفت پسر بودمیگفت دست رلموگرفتم اینامنم همونجاگفتم حتماچیزبدی ...

حتی اگه ۱۸ سالت باشه 

عقلت زیر ۱۰ سال هست 

😐

Cheers to me 🥂                                                         عاشقِ خود شدن شروع یک زندگی رمانتیکِ مادام العُمر است ...💙
2728
2738

چقدر کثیفی با یه مرد متاهل که دو تا بچه داره زنشم تو ماشین بود دست دادی ....قحطی پسر مجرد بود

نمیخواستم بگم ولی ذاتت خرابه هرز میشی

☆خدا☆ تنها انیسی است که مانوس خود را هرگز رهانمیکند.......ان شاالله یه روزی دامن همه ی زنان سرزمینم سبز از وجود فرزند بشه و طعم مادربودن رو بچشن آمین...برای سلامتی دوقلوهام یه صلوات لطفا....

خدالعنتت کنه ک ب هم جنس خودتم رحم نمیکنی مطمئنم باش در آینده همسرت بت خیانت می‌کنه زمین کرده وایساببین احمق😤😤😤😤

آره تخسم..!!!👈👑من واسه بستن بندکفشمم خم نمیشم پامومیارم بالا👑👈زیادشروورمیگن پشتم...👉بیخیااااال...!!!🖤🖤🖤همه،روازذهنم شستم یادگرفتم ازاین ب بعددستموبزارم روقلبم 💔وبگم خواهشاً خفه خودم میدونم چیکارکنم توفقط هیس🖤🖤واسه نگه داشتن کسی تلاش نمیکنم چون موندنی راهشوبلده رفتنی هم بهانه،شوپیدامیکنه...💘

عزیزم اینکه دست پسریو بگیری حرکت بدی نیست

اما مرد متاعل نه

کلا از مردای متاهل دوری کن چون اخرش برای خودت بد میشه

مرد متاهل هیچوقت زنشو ول نمیکنه با تو باشه

اعتقادی به نامحرمو گناهش ندارم

این کار کلا دور از انسانیته

2706