2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
منم باید پسرم ختنه بشه اما هنوز تو سنتی و حلقه اش شک داریم..نمیدونیم کدومش خوبه ودردش کمتره 

من سنتی ختنه کردم پسرمو به نظرم سنتی یا حبقه زیاد مهم نیست مهم مهارت دکتره پسر من اصلا گریه نکرد و من اصلا نفهمیدم ختنه شدنش رو روز پنجم هم بردم حمام فقط اینکه پنج روز نباید میشستمش خیلی سخت بود برام

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
وقتی امپول زدبی حس بشه چی اون موقعه ام دردنکرد؟؟

والا من اصلا تو اتاق اجازه ندادن برم موقع ختنه ولی پشت در بودم جز یه لحظه اصلا صدای گریه اش نیومد فقط بعد ختنه تو ماشین تا برسیم اولین ادرار رو داشت میکرد یکم گریه کرد رسیدیم خونه تمام اصلا انگار نه انگار ختنه شده ۴۰ روزش بود ختنه اش کردم

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

[QUOTE=211986737]والا من اصلا تو اتاق اجازه ندادن برم موقع ختنه ولی پشت در بودم جز یه لحظه اصلا صدای گریه اش نیومد فق ...[/QUمن پسرمو بعد از ظهر ختنه کردیم تا شب گریه اش بند نمیومد سوزناک گریه میکرد هممونو به گریه انداخته بود،😢😢😢

2738