2410
2553
عنوان

دلم میخواد برم کنسرت تتلو!

| مشاهده متن کامل بحث + 614 بازدید | 55 پست

فک کن کنسرت تتلو🤢

من تیر بخورم حاضر نیستم پا بذارم تو کنسرت این مردک هرزه و بی شخصیت 

کی با آهنگ های سخیف و جلف این عاشقی میکنه و دلتنگ میشه آخه🤢🤢🤢

قحطی خواننده اومده؟😐

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

حوصله ندارم...هیچکسم اون نمیشه...

اوووووووف تووضعت خرابه داغونی عشق کجابودبابا  همش پوچه من بارهاتجربه کردم 

آره تخسم..!!!👈👑من واسه بستن بندکفشمم خم نمیشم پامومیارم بالا👑👈زیادشروورمیگن پشتم...👉بیخیااااال...!!!🖤🖤🖤همه،روازذهنم شستم یادگرفتم ازاین ب بعددستموبزارم روقلبم 💔وبگم خواهشاً خفه خودم میدونم چیکارکنم توفقط هیس🖤🖤واسه نگه داشتن کسی تلاش نمیکنم چون موندنی راهشوبلده رفتنی هم بهانه،شوپیدامیکنه...💘
2720
اوووووووف تووضعت خرابه داغونی عشق کجابودبابا  همش پوچه من بارهاتجربه کردم

منم بارها اون حس رو داشتم...ولی پروا فرق داره

یه جایی نوشته بود که : {گرگ ها وقتی گرسنه اند ، خیانت میکنند ؛ آدم ها وقتی سیرند} ...
منم بارها اون حس رو داشتم...ولی پروا فرق داره

ازاسمش خوشم نمیاد دیگه ببین خودش چیه خخخخ

آره تخسم..!!!👈👑من واسه بستن بندکفشمم خم نمیشم پامومیارم بالا👑👈زیادشروورمیگن پشتم...👉بیخیااااال...!!!🖤🖤🖤همه،روازذهنم شستم یادگرفتم ازاین ب بعددستموبزارم روقلبم 💔وبگم خواهشاً خفه خودم میدونم چیکارکنم توفقط هیس🖤🖤واسه نگه داشتن کسی تلاش نمیکنم چون موندنی راهشوبلده رفتنی هم بهانه،شوپیدامیکنه...💘
ازاسمش خوشم نمیاد دیگه ببین خودش چیه خخخخ

پشت لبم تتو عه اسمش...من ک خوشم میاد بهترین اسم دنیاس فقط معنای بدی داره  

یه جایی نوشته بود که : {گرگ ها وقتی گرسنه اند ، خیانت میکنند ؛ آدم ها وقتی سیرند} ...
پشت لبم تتو عه اسمش...من ک خوشم میاد بهترین اسم دنیاس فقط معنای بدی داره    

معنیش چیه مگه

2714

بدنیس ک معنیش ولی ب هرحال قشنگ نیس فقط اسم خودمووکلا خودمووووووعشقه تودنیااااااااا....وای خوابم نمیادقاط زدم

بدنیس ک معنیش ولی ب هرحال قشنگ نیس فقط اسم خودمووکلا خودمووووووعشقه تودنیااااااااا....وای خوابم نمیا ...

بزار مسکن میشم برات توله