2703
2553
عنوان

دلم گرفته خوابم نمیبره 😔

313 بازدید | 26 پست

شوهرم سرِ شب باهام بدرفتاری کرد جلو دختر عمه هام وقتی دو نفرو میبینه رفتارش باهام عوض میشه ولی وقتی کسی نیست پیشمون باهام خوبه، از این رفتارش متنفرم، خیلی حالم بده 😔

یه وقتایی تعجب میکنم از رفتاراش، چجوری بی تفاوت باشم

مواظبِ حرف هایتان باشید، حرف ها گاهی از زباله های هسته ای هم خطر ناک ترند، بعضی هایشان را در هیچ جایِ این کره خاکی نمی توان چال کرد...

مغزم نمیکشه خواب داره میترکوندم یعنی بهت میگفتم‌‌ چیکار کن‌ که‌ درست بشه 

اگر اسلام دست و بالمون را نبسته بود همه پسرا دانشگاهمون را از دم بوس میکردم و گاز میگرفتم خواهشا ادا تنگا رو واسه ما در نیارید باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مغزم نمیکشه خواب داره میترکوندم یعنی بهت میگفتم‌‌ چیکار کن‌ که‌ درست بشه 

حق داری 😁

مواظبِ حرف هایتان باشید، حرف ها گاهی از زباله های هسته ای هم خطر ناک ترند، بعضی هایشان را در هیچ جایِ این کره خاکی نمی توان چال کرد...
2720
منم دلم گرفته 😔 شوهر منم مریضی بچه رو بهونه کرده رفته خونه ننش😒 دلم بغل میخواد🙁

چرا مردا اینقد خودخواهن آخه 😔

حق داری 😁

امروز طوری کمرم گرفت و درد کرد که یه ساعت فقط گریه کردم تاپیک‌ زدم 

اگر اسلام دست و بالمون را نبسته بود همه پسرا دانشگاهمون را از دم بوس میکردم و گاز میگرفتم خواهشا ادا تنگا رو واسه ما در نیارید باشه
امروز طوری کمرم گرفت و درد کرد که یه ساعت فقط گریه کردم تاپیک‌ زدم 

منم نیم ساعت پیش پاهام بی حس شد از حرص خوردن زیاد گریه کردم ولی چه فایده که بی کسی بد دردیه

2714
منم نیم ساعت پیش پاهام بی حس شد از حرص خوردن زیاد گریه کردم ولی چه فایده که بی کسی بد دردیه

امیدواریم مشکلات هممون حل بشه 

باهاش حرف بزن بش بگواگه پیش کسی باهام بدرفتاری کنی منم همونطورتوجمع ضایعت میکنم تاحال منوبفهمی

آره تخسم..!!!👈👑من واسه بستن بندکفشمم خم نمیشم پامومیارم بالا👑👈زیادشروورمیگن پشتم...👉بیخیااااال...!!!🖤🖤🖤همه،روازذهنم شستم یادگرفتم ازاین ب بعددستموبزارم روقلبم 💔وبگم خواهشاً خفه خودم میدونم چیکارکنم توفقط هیس🖤🖤واسه نگه داشتن کسی تلاش نمیکنم چون موندنی راهشوبلده رفتنی هم بهانه،شوپیدامیکنه...💘

شوهر من برعکس ، هر وقت بیرون میریم با خانواده اش شاد میشه ، ولی تو خونه نه 😭

شیرها ادعا می کنند سلطان جنگلند و ببرها قوی ترین حیوان روی زمین هستند ، اما خنده‌ام می گیرد وقتی می بینم که به دستور یک دلقک در سیرک بالا و پایین می پرند . . . اما گرگ ها " رام "نمی شوند . . . برای همین است که " بازی با گرگ ، مرگ است . . . " همیشه . . . در برابر سختی های زندگی " گرگ " باش . 
امیدواریم مشکلات هممون حل بشه 

ایشالا عزیزم 💝

شوهر من برعکس ، هر وقت بیرون میریم با خانواده اش شاد میشه ، ولی تو خونه نه 😭

این دورویی ها آدمو آزار میده

این دورویی ها آدمو آزار میده

آره واقعا . . . حرفهایی زده که هنوز یادم نمیره 😭😭😭💔

شیرها ادعا می کنند سلطان جنگلند و ببرها قوی ترین حیوان روی زمین هستند ، اما خنده‌ام می گیرد وقتی می بینم که به دستور یک دلقک در سیرک بالا و پایین می پرند . . . اما گرگ ها " رام "نمی شوند . . . برای همین است که " بازی با گرگ ، مرگ است . . . " همیشه . . . در برابر سختی های زندگی " گرگ " باش . 
2706